Skocz do zawartości
Forum

Efekt jo-jo


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam zrzucić parę zbędnych kg, gdyż mam sporą nadwagę, nie widać tego po mnie, ale to nie zmienia faktu, że tłuszczyk jest. Czy jeżeli na początku odchudzania przez 2, góra 3 dni będę jeść same owoce + pić wodę mineralną, żeby tak trochę się oczyścić i przyzwyczaić do owoców/wody, a potem będę jeść już normalne posiłki, ale mniejsze porcje, nadal owoce, warzywa, nie będę jeść słodyczy, tłustych potraw i będę pić wodę i soki zamiast napojów gazowanych, postaram się również zacząć ruszać, to czy mogę mieć później efekt jo-jo? Gdyż koleżanka mi mówiła, że będę mieć. I jeszcze jedno, jak zmotywować się do częstszych ćwiczeń?

Odnośnik do komentarza

najlepszym sposobem, żeby schudnąć jest jedzenie regularnych 3-5 posiłków, ale mniejszych niż dotychczas (np jadłaś 4 naleśniki, a teraz będziesz jeść 2) i picie dużych ilości wody. Będziesz jadla to, co dotąd, ale mniej i wtedy twój żołądek się skurczy i nawet nie będziesz miała ochoty, żeby zjeść więcej. Wtedy nie czeka cię jojo.
Jeśli najpierw będziesz na głodówce, a potem będziesz normalnie jeść, to i tak przytyjesz. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...