Skocz do zawartości
Forum

Jakie lubicie zapachy?


ojra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiat_pustyni

Ja, uwielbiam mocne zapachy, zdecydowana, takie niemal meskie jakies pizmowe albo gozdzikowe. Dla mnie wazne, zeby zapach dlugo sie trzymal. Ale oprocz tego uwielbiam zapachy ulubionych potraw, np. zapiekanki z miesem albo karkowki;-)

Odnośnik do komentarza

Owoc granatu i mango,taki mix,mogłabym wąchać i wąchać
Zapach benzyny też lubię:D
Mix pomańczy i rokitnika,w ogóle to szukam takiego zapachu perfum,ale o dziwo jest niespotykany.Wiem,że la rive miał taki zapach kiedyś,ale chyba wycofano.
Uwielbiam też zapach Pur Blanca,konwalii i jaśminu.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Orientalne zapachy zostają mi w pamięci na długo, uwielbiam kolekcjonować puste flakoniki po dobrych perfumach, które czasem dostaję od kogoś. Sama też kupuję. Polecam Diora poison i midnight poiison, chciałabym jeszcze raz stać się posiadaczką kenzo oriental flower. Cudnie pachną. Na drugi dzień i na trzeci...Pozytywnie nastrajają i dają poczucie tajemniczości i zmysłowości. Są mocne. Energetyczne.

Odnośnik do komentarza

o tak zapach nowej ksiazki byl swietny:) ale  i tak ebooki lepsze ? A co do samych zapachow to najlepszy jest zapach jak sie rano w lesie ? Swietna sprawa:) a jesli chodzi o wspomniane perfumy to ja lubie dobre promocje i okazje, wiec w sumie zazwyczaj kupuje na edp24 pl odpowiedniki perfum bo najwazniejszy jest zapach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...