Skocz do zawartości
Forum

Co tak naprawdę jest dla Was w życiu ważne?


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ,wydaje mi sie że choc każdy jest inny to tak naprawdę wszyscy jesteśmy trochę albo bardzo podobni do siebie. To co sprawia nam radość i smutek to do czego dążymy to co chcemy lub nie chcemy pamiętać bardzo nas łączy. Oczywiscie mamy inne gusta marzenia itd, ale i tak każdy chce byc szczęsliwy .Co jest w życiu ważne.Na co zwrócic uwagę wiedząc ze czas ciągle płynie.Czy nie dobrze było by przestac uczyć się na blędach.Przeciez chodzi o szczeście .Takie dziesięc przykazań.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem też zdrowie i miłość są najważniejsze rzeczy w naszym życiu, bo jak nie będziesz mieć zdrowia to nic nie będzie miłe w twoim życiu, a jak nie będziesz mieć miłości to nie będzie sensu życia w tym świecie

Odnośnik do komentarza

wartości te zmieniają się wraz z upływem lat. I tak dla mnie kiedyś była najważniejsza nauka, potem dobra praca, kiedy się zakochałam- mój mężczyzna, potem mąż. A teraz dzieci, które nadają sens życia, bo miłość do partnera po latach nie jest już taka jak kiedyś. Ale wszystkim tym nie umiałabym się cieszyć gdybym nie była zdrowa. Wartość ta jest najważniejsza, ale często tak nie doceniana.

Odnośnik do komentarza
Gość puszysta07

Moim zdaniem najwazniejsza w zyciu jest milosc, prawdziwa Milosc. Nie chodzi mi tylko o ta romantyczna, ale tez o taka do ludzi, mysle ze wazne jest sie nauczyc lubic innych ludzi, zycie, swiat, wszystko co sie dzieje w naszym zyciu :)

Odnośnik do komentarza

nie zgadzam sie, wiem ze powiem teraz banalna rzecz ale niestety kasa nie daje szczescia, znam osoby ktore maja kase ale niestety sa samotne i przez to nieszczesliwi, wiec moim zdaniem trzeba umiec cieszyc sie z tego co mamy, najwazniejsza jest wg mnie Miłość no i zdrowie oczywiscie ale niestety zdrowie nie poddaje sie naszej kontroli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...