Skocz do zawartości
Forum

Jak zakończyć romans z szefem?


Gość cz...pb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam romans z szefem , od pewnego czasu zaangażowałam się w ten cały chory układ który jest między nami . Nie potrafie tego przerwać chociaż bardzo bym chciała . On od pewnego czasu zaczol mi mówic że mu na mnie zależy i zaczyna do mnie coś więcej czuć niż tylko to że mnie bardzo lubi. Ja zaczęłam być o niego chorobliwie zazdrosna . Ale on ma dziecko i żonę . Doradzcie mi co mam zrobić by o nim zapomniec i to wszystko przerwać tak aby nie bolało

Odnośnik do komentarza

Najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana pracy, bo jak zmienisz pracę, to urwiesz kontakt raz na zawsze. Jeśli narazie nie możesz zmienić pracy, powiedz swojemu szefowi, że ten romans nie jest dla Ciebie dobry, że chciałabyś go zakończyć i wrócić do służbowych relacji. Powiedz, że jest wartościowym człowiekiem, ale że po prostu nie chcesz rozbijac jego rodziny, źle się czując będąc w tym układzie i po prostu chciałabyś go zakończyć. Staraj się być miła aby był wyrozumiały aby nie odebrał tego jako odsuwanie się np dla kogos innego bo moze byc zazdrosny i moze byc niemily w pracy lub Cie zwolni. Powiedz, ze po prostu to dla Ciebie trudne i chcialabys wrocic na relacje szef - pracownica, ze to jest dla Ciebie istotne. staraj sie unikac rozmow we 2 rozmawiajcie sluzbowo, mam nadzieje ze uda sie zalagodzic te sytuacje bez Twojej krzywdy.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

najlepiej to było tego wszystkiego nie zaczynać... nie wiem jak można pchać się do łóżka żonatemu mężczyźnie z dzieckiem, dla mnie takie kobiety to po prostu dzi*ki, a mężczyźni, którzy na to idą, są jeszcze gorsi. Najlepiej by było jakby tamta kobieta się o was dowiedziała i narobiła wam problemów, życzę wam tego. Pozdro ;p

Odnośnik do komentarza

trudna sytuacja, ale do wybrnięcia. Zmień pracę, numer telefonu. Jeśli zostaniesz na tym stanowisku to i tak poniesiesz konsekwencje, bo obojętnie jak byś mu wytłumaczyła jak to jest wartościowy (czyżby? zdradzając rodzinę?) to on odbierze to jako skazę na honorze. Szkoda, że wcześniej nie pomyślałaś nad tym co robisz, ale czasu już niestety nie cofniesz.

Odnośnik do komentarza

To się nazywa totalny brak profesjonalizmu.
Powinnaś odłożyć uczucia na bok i się odciąć od niego jak najszybciej. Najlepiej znajdź sobie inną prace a jak znajdziesz to od razu zrezygnuj z tej.
Pomyśl sobie jak może poczuć się jego żona i dziecko gdy się dowiedzą o romansie.
Czy naprawde warto rozbijać rodzinę?

Odnośnik do komentarza

Oj, nieciekawa sytuacja..ale cóż, to się zdarza, takie życie. Zgadzam się, ze najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana pracy, bo nawet jeśli się z nim przestaniesz romansować, to i tak sytuacja nadal będzie krępująca, poza tym mogą krążyć różne ploty, a to najgorsze. Ma rodzinę i dzieci, po co mu przeszkadzać?powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość tequilla

niech mówi swojej żonie i dzieciom że mu na nich zależy!!! a tobie radzę zmienić pracę, bp ciężko będzie o tym wszystkim zapomnieć jak będziecie się spotykali każdy dzień i parę razy dziennie!

Odnośnik do komentarza

Ale powinnas jak najszybciej z nim zerwac, zwolnic sie i jeszcze najlepiej zmienic numer tel, no bo ma swoja rodzine, nie powinnas sie wtracac i mysle ze i tak nie zostawilby rodziny dla ciebie, a ty sie bedziesz tylko meczyla za kazdym razem jak go spotkasz.

Odnośnik do komentarza

znajdź nową pracę i go zostaw, bo jesli liczysz na to że on zostawi żonę by być z Toba to isę mylisz. Jemu teraz jest wygodnie, ma kochankę do wyrka i żonę która mu pierze i gotuje. Układ idealny. Zmień prace i go zostaw, daj sobie spokój

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

no niestety wpakowałaś się w układ koszmarny. Ale w tym zwiazku ty stoisz na przegranej pozycji, bo co byś nie zrobiła to i tak będziesz nieszczęśliwa. On nie zostawi żony dla ciebie, nie odjedzie od rodziny, bo znając życie nie będzie miał tyle odwagi. Teraz może mówić czułe słowka, necić i mącić ci w głowie ale prawda jest inna. Musisz od niego odejść.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...