Skocz do zawartości
Forum

Kurs tańca erotycznego i na rurze


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Ostatnio wpadło mi w łapki ogłoszenie o kursie tańca na rurze i tańca erotycznego:) i powiem wam zawsze chciałam się tego nauczyć. Co o tym sądzicie? Połączyła bym taniec i ćwiczenia bo podobno to ciężka praca jest wbrew pozorów. i tak chodzę i myślę czy to dobry pomysł. Jak sądzicie?

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

Chociaż sama bym na to nie poszła to uważam, że super pomysł!:) taniec erotyczny i na rurze wbrew pozorom łatwy nie jest, ale uważam, że oprócz tego, że fajnie wygląda to można porządnie na takim kursie pocwiczyc i się pogimnastykowac:D

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

szpanowac i prosic się o gwałt?! O.O
a ona to będzie na ulicy robic albo stac na środku drogi i krzyczec, że umie taniec erotyczny?
o losie...w tym wszystkim chodzi też o cwiczenia, wygimnastykowanie, a nie tylko podłoże erotyczne... jedni chodzą na fitness a inni mogą tego spróbowac...nie rozumiem oburzenia :/

Odnośnik do komentarza

człowieku czy ty uważasz że tańcząc prosze się o gwałt? Przeciez nie bedę tak tańczyć publicznie, może jakieś ruchy ale to wszystko. to robię dla siebie a nie po to by szpanować... Ja nie musze szapnować

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość Diament

no to po co chcesz iśc na ten kurs jak nie po to aby szpanować i tylko kusić? Po co Ci to, po prostu chcesz byc w centrum zainteresowania. Dla mnie to jest okropne, bo tylko kobiety lekkich obyczajów mogą chcieć chodzić na takie kursy....

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

Diament a Ty się dobrze czujesz???? o.O
Umiesz czytac ze zrozumieniem? chyba nie...
a na siłownie chodzi się żeby poszpanowac czy żeby pocwiczyc?...
Na takim kursie człowiek uczy się świadomości swojego ciała i wylewa litry potu, ale pewnie, miejmy klapki na oczach:/
'uwielbiam' dyskusje z osobami, które mają zamknięte umysły:/

Odnośnik do komentarza

jak najbardziej!!! tak tak tak! ja kiedys chodziłam i powiem szczerze że to mi pomogło i w łóżko, ponieważ stałam bardziej pewna w sobie i w swoich siłach ;) i mój partnet był bardzo zadowolony! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Loczek..

Chyba wiem, czemu Cie to zainteresowało , kasa gruba z tego leci..figur na rurze mozesz sie nauczyc, ale trzeba miec to cos jeszcze, zeby miec "branie" Najpierw naucz sie sama w domu chociaz dupa krecic , nie jest to trudne a to podstawa, pozniej mozesz isc sie zapisywac i placic kase, tylko trzeba miec mocne rece i nogi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...