Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukać normalnych dziewczyn, o ile takie jeszcze istnieją?


Gość gdzieszukac

Rekomendowane odpowiedzi

Może mnie wyśmiejecie, ale ja już trochę inaczej patrzę na dziewczyny. Każdy chłopak w liceum i na studiach też :P patrzy na ładną dziewczynę i mówi jak by to on jej nie "ruchał" sory za słownictwo. Ja też tak kiedyś patrzyłem na dziewczyny, najbardziej mnie interesowało ich zdobywanie, a później traciłem zainteresowanie, ale od pewnego czasu próbuje znaleźć porządną dziewczynę, z którą mógłbym być, a nie tylko szybki numerek i siema. Nie teraz mi na takich nie zależy, kiedyś byłem nie śmiały i ciężko było mi zagadać do dziewczyny, ale ostatnio pomyślałem co mam do stracenia, przecież mnie nie zabije :P no i zacząłem poszukiwania, okazało się to takie trudne, ponieważ dziewczyny w dzisiejszych czasach mają większą ochotę tylko na seks niż faceci, no wiadomo, że są wyjątki, napaleńcy którzy tylko o seksie myślą. Przez ostatnie lata poznałem tyle dziewczyn i za każdym razem trafiałem na takie dziewczyny, które pierwszy raz widziałem, a one myślały tylko o jednym nie raz nie mogły doczekać się końca imprezy i musiałem wychodzić wcześniej, nie raz zdarzało się po godzinie. Dziewczyny tyle piszecie o znalezieniu tego jedynego a co do czego przychodzi to przy pierwszym spotkaniu od razu do łóżka, tak nie znajdziecie porządnego faceta :P Czy tak ciężko pojąć męską logikę ? Facet nie chce chodzić z dziewczyną, którą "przeleciał" na pierwszym spotkaniu. Każdy facet lubi zdobywać dziewczynę, pomęczyć się trochę wtedy ma większą satysfakcję. Opowiem coś co przytrafiło mi się ostatnio. Przez parę lat konkretnie 3 latała za mną dziewczyna, jej zachowanie nie raz było aż żałosne, nikt się chyba nie zdziwi jak napiszę, że wogóle mnie nie interesowała mimo iż byłą bardzo ładna, ale spotkałem ją ostatnio, bardzo się zmieniła, ogarnęła i mimo iż widać, że coś dalej do mnie czuje to już próbuje tego nie pokazywać, zachowuje się jak bym był jej obojętny i to właśnie mnie teraz zainteresowało, teraz to ja się staram. Chyba zrozumieliście mój przekaz.

Odnośnik do komentarza

~haha
Może mnie wyśmiejecie, ale ja już trochę inaczej patrzę na dziewczyny. Każdy chłopak w liceum i na studiach też :P patrzy na ładną dziewczynę i mówi jak by to on jej nie "ruchał" sory za słownictwo. Ja też tak kiedyś patrzyłem na dziewczyny, najbardziej mnie interesowało ich zdobywanie, a później traciłem zainteresowanie, ale od pewnego czasu próbuje znaleźć porządną dziewczynę, z którą mógłbym być, a nie tylko szybki numerek i siema. Nie teraz mi na takich nie zależy, kiedyś byłem nie śmiały i ciężko było mi zagadać do dziewczyny, ale ostatnio pomyślałem co mam do stracenia, przecież mnie nie zabije :P no i zacząłem poszukiwania, okazało się to takie trudne, ponieważ dziewczyny w dzisiejszych czasach mają większą ochotę tylko na seks niż faceci, no wiadomo, że są wyjątki, napaleńcy którzy tylko o seksie myślą. Przez ostatnie lata poznałem tyle dziewczyn i za każdym razem trafiałem na takie dziewczyny, które pierwszy raz widziałem, a one myślały tylko o jednym nie raz nie mogły doczekać się końca imprezy i musiałem wychodzić wcześniej, nie raz zdarzało się po godzinie. Dziewczyny tyle piszecie o znalezieniu tego jedynego a co do czego przychodzi to przy pierwszym spotkaniu od razu do łóżka, tak nie znajdziecie porządnego faceta :P Czy tak ciężko pojąć męską logikę ? Facet nie chce chodzić z dziewczyną, którą "przeleciał" na pierwszym spotkaniu. Każdy facet lubi zdobywać dziewczynę, pomęczyć się trochę wtedy ma większą satysfakcję. Opowiem coś co przytrafiło mi się ostatnio. Przez parę lat konkretnie 3 latała za mną dziewczyna, jej zachowanie nie raz było aż żałosne, nikt się chyba nie zdziwi jak napiszę, że wogóle mnie nie interesowała mimo iż byłą bardzo ładna, ale spotkałem ją ostatnio, bardzo się zmieniła, ogarnęła i mimo iż widać, że coś dalej do mnie czuje to już próbuje tego nie pokazywać, zachowuje się jak bym był jej obojętny i to właśnie mnie teraz zainteresowało, teraz to ja się staram. Chyba zrozumieliście mój przekaz.

Męska logika,męską logiką,ale sam napisałeś,że kiedyś zależało ci tylko na bzykanku. Widzisz,jesteś facetem,który myśli sobie : kobieta lubi seks bez zobowiązań,no to jest łatwa,a facet,który lubi taki seks jest fajny? Mężczyzna,który uprawia seks na pierwszej randce z kobietą i potem mówi o niej,że jest łatwą suką,dla mnie jest zwykłym gnojkiem nic nie wartym i męskim su*kotem.
Bo do tanga trzeba dwojga,kobieta uprawia seks z facetem,a facet z nią,a nie jedno drugie gwałci.

A chłopczyki z liceum czy akademików to mnie nie interesują,bo w głowie im głównie łatwe bzykano i litry wódki.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Jasne że kobiety wolą łajdaków a potem co drugi temat tutaj to zapłakana panienka bo jej maz pije i nie wraca na noc.
Ale to ich zły wybór, ich zmarnowane lata. Ciesz sie że nie tkwisz w takim czyms. Kobiety wolą złych chłopcó bo przy nich mozna poczuc troche adrenaliny, szybkiego zycia, ciagle cos sie dzieje, rzadko ktora sie polozy spokojnie obok ciebie i bedzie wysluchiwala ile to stypendiow miałeś.

Podstawowy błąd, normalne dziewczyny nie siedzą na portalach, a ty jaskiniowy chłopcze tylko znasz portale, a tam są wiekszośc blachary ktore szukaja przygod i faceta z kasą, ktore moze im to zapewnic.

Nie każda patrzy na kase, ale kobiety dążą po jakims czasie do stabilizacji, zycie weryfikuje ziomek i to bardzo, ksiezniczki ktore kiedys ubzduraly sobie ksiecia na koniu wiedza ze zycie takie nie jest, wiec szukaja kogos kto moze im chociaz zapewnic byt, ma prace, jest zaradny, moze sobie pozwolic na zwiazek z małymi przygodami, jesli myslales ze jakas bedzie cie utrzymywać to bieguny pomyliłeś.

Jak nie masz wygladu to rób forse, zycie zweryfikuje, typowy bad boy i tak skonczy z kiepska robota i malym mieszkaniem a ktos kto jest madry i umie sie ustawić na koncu i tak wygra.

Ale pierdol sie frajerze za tą zawodówke, bo akurat najwiecej buraków jest w LO, jebany matoł ktore nie maja pojecia o zyciu i co w nim chca robic, ida do farbyki bezrobotnych magistrow a potem sie ciesza jak im ktos na zmywak da fuche. To ze zawodowka nie znaczy ze ktos gorszy, czesto wlasnie na odwrot

Odnośnik do komentarza

Halo, kobieto, to są gimnazjalne odzywki jak również impertynencja więc może sama najpierw przyhamuj, bo się kompromitujesz. Widzę, że koleś ma poważny problem i jest w rozterce, a ty lecisz w wczesnoszkolne docinki? Faktycznie dojrzała i dorosła kobieta. Śmiechłem.

Odnośnik do komentarza
Gość lugo195

Nie bede uzywal polskich znakow, bo jako expat mieszkam poza PL. Szukalem fajnych, czytaj normalnych dziewczyn, przez kilka lat na portalach randkowych w Polsce. Wbrew pozorom, nie trafilem tylko i wylacznie na wyemancypowane materialistki. Nawiazalem kilka znajomosci, jednak glownie przelotnych. I to glownie z uwagi na roznice pomiedzy tym co kobiety o sobie pisza, a tym kim sa. Pomijajac juz oczywiste roznice w zdjeciach i chec kobiet do samoupiekszania sie poprzez dodawanie sobie wzrostu, odejmowanie wieku i kilogramow, zmian koloru wlosow i oczu (soczewki), wielkosci piersi itd. W koncowym efekcie wychodzi na to, ze wiekszosc z nich byla zainteresowana - nazywajac rzeczy po imieniu - forsa. Nie zaluje tych flirtow i polecam wam by sie troche "otrzaskac" z aktualnymi zyczeniami wychowanej na TVN-ie generacji mlodych Polek. I tutaj moja rada: zajrzyjscie do portali jasno nazywajacych sprawe po imieniu typu Szukam Milionera , czy Sex klasa. Bedzie latwiej, prosciej, taniej i konkretniej. Malzenstwo kosztowo wychodzi drozej i wiem to z autopsji. Gdy juz spelnimy zachcianke kobiet, dostaniemy to czego my mezczyzni od nich chcemy. A chcemy "normalnej kobiety", a nie tylko kawalka d_py.

Odnośnik do komentarza

~Azrael
Halo, kobieto, to są gimnazjalne odzywki jak również impertynencja więc może sama najpierw przyhamuj, bo się kompromitujesz. Widzę, że koleś ma poważny problem i jest w rozterce, a ty lecisz w wczesnoszkolne docinki? Faktycznie dojrzała i dorosła kobieta. Śmiechłem.

Widzisz, Azrael, jest pewien problem. Otóż sformułowałeś swój post tak, że trudno rozpoznać, kto miał byc jego adresatem.

Odnośnik do komentarza
Gość jakas tam35

Ja tobie sie zapytam tak jestem normalna kobiata a cale zycie kopana w tylek przez cale zycie dokladnie tak jest niestety jak kobieta wporzo to facet do du...y! sorki za wyrazenia ,ale tak jest w zyciu niestety malo takich par co sie dogaduja i nie leca na kase tylko patrza na serce i na harakter niestety.

Odnośnik do komentarza

Hmm... Moje stwierdzenie że to ten świat oszalał. Sama mam podobny problem - trafiam na tych co nie trzeba facetów. Co mi z tego że jestem normalna , ładna jak nie pasuję do tego zdemoralizowanego świata- bo dla Panów teraz liczy się aby zabawa a uczucia są niczym- i stwierdzenie nie ta to będzie inna :/

Odnośnik do komentarza
Gość Buntownik

kobiety to dla mnie dziwki i hipokrytki, traktują płec meską jak prymitywów którym mozna wszystko wmówić, opisuje taki problem z płcią kobiecą na pół strony, że 5lat szukał i sie zawodził, no to taka probuje go otumanic ze nie wie co pisze, ze jest chory, że jakas jedna go zraniła i teraz takie rzeczy pisze, pyta sie taka głupio co go tak boli i do tego sie narzuca co post, najeżdżając coraz bardziej że jest balwanem co takiej nie słucha.
Kolejna napisze, że porządnych jest pełno, tylko trzeba umieć zdobyć. itp.
a weś teraz sie wcielaj w jakieś pajacowate role by je zdobywać. Bo oczywiście na szczerego żadna nie poleci.

Odnośnik do komentarza

~frgf
jak sie wymaga atrakcyjnosci to samemu trzeba ja miec

Trafna uwaga w sumie. ;)

no sense
Porządne trafiają na drani i dlatego kończy sie tak się kończy:/

Częściowo masz rację, ale moim zdaniem nie do końca. Jeśli człowiek jest porządny, ale przy tym nie daje sobie wejść na głowę, to raczej na nich nie trafia, a jeśli trafi, to nie daje się uwikłać w toksyczny związek z kimś takim.

Odnośnik do komentarza
Gość Łukasz201

Czy są porządni faceci ? Pewnie że są ... tylko tacy właśnie panowie boją się podejść do was kobiet ..Boimy się odrzucenia bo widzimy jacy inni faceci mają kobiety... napakowane karki bez mózgu ... i jaka tu logika ? Ja np mam 20 lat i nie mam dziewczyny ? Dlaczego ponieważ już tyle razy byłem przez was upokarzany , że zrobiłem sobie przerwę...Nie jestem jakiś napakowany ale jem zdrowo , sylwetki nie mam grubej tylko po prostu szczupłą i właśnie mam zamiar popracować nad mięśniami ale to nie o to tu chodzi ...Wolę być sam niż mieć jakąś pustą dziewczynę,to nie jakieś wyścigi ... np w mojej miejscowości wszystkie prawie że mają taką dobrą opinię(dupo dajki,pijaczki , lanserski) i trzymają się z ćpunami itd a ja taki nie jestem i przez to widocznie jestem samotny ...wolę np posiedzieć w domu i coś poczytać na internecie niż ćpać ,imprezować tak jak moi rówieśnic... i na to wychodzi ,że jestem po prostu nudny dla kobiet .... bo nie piję,nie ćpam , nie pale , nie lansuje się .

Odnośnik do komentarza

Łukasz, tu trochę wrzucasz do jednego worka wiele różnych rzeczy, z których jedne są bardzo szkodliwe, a drugie same w sobie neutralne. Np ćpanie na pewno jest złe, ale imprezowanie już niekoniecznie, może mieć nawet duże pozytywy.
W każdym razie nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Jeśli Cię coś nie kręci, to nie rób tego. Jeśli coś Cię interesuje, to zajmij się tym i nie zastanawiaj się nad tym, co o tym pomyślą inni.
Jak będziesz sobą, to wartościowi ludzie to docenią. A jeśli chodzi o bycie z jakąś dziewczyną, to w ogóle się tym nie przejmuj. W końcu masz dopiero 20 lat i szmat czasu na te sprawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...