Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po włożeniu penisa do pochwy


Rekomendowane odpowiedzi

Hej . 5 kwietnia uprawiałam z moim chłopakiem peeting i tak on po chwili we mnie wszedł i od razu wyszedł bo powiedział że się zbyt pospiesył bo nie ma żadnego zabezpieczenia . On twierdzi że nic mu nie było znaczy nie miał wytryszku ani płyn się nie wydzielał. okres miałam od 23 marca do 28 marca . Mam mieć około 20 kwietnia następny . więc nie wiem co robić bardzo się stresuje bo mam mieć za niedługo testy gimnazjalne i tak już nie wiem ;x Pamiętam że wcześniej w ogóle nie miałam okresu jak miałam recytować wiersz... i tak już nie wiem ;x odchodzę od zmysłów ;x jak myślicie mogę być w ciąży ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź ! !

Odnośnik do komentarza

możesz być w ciąży, ponieważ było to chyba blisko dni płodnych (zaleznie ile dni ma Twoj cykl), poza tym teoretycznie zawsze jest mozliwosc ciazy jesli penis był w pochwie nawet na chwilę, bardzo bardzo marne szanse, ale zawsze jest. poza tym on nie moze stwierdzic czy mu sie plyn wydzielił czy nie, bo tego sie nie da kontrolowac. proponuje najpierw się dokształcic w temacie, a dodatkowo jeszcze z przedmiotów obowiązkowych do ukończenia edukacji, a potem dopiero brać się za takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka1803

Austeria ma rację najpierw się seksicie w tym wieku a potem trzęsiecie portkami. Seks to nie zabawa to odpowiedzialność za życie które może się począć. Ja ze swojej strony życzę Ci obfitego okresu może to będzie dla Ciebie sygnał żeby się jednak powstrzymać trochę?

Odnośnik do komentarza

Bardzo nieodpowiedzialnie postąpiliście. Zanim sie decyduje na takie coś to trzeba trochę pomyśleć . Trzeba mieć prynajmniej minimalną wiedzę na ten temat. Nigdy nie warto wchodzić w coś w ciemno. Nie podpisuje się umowy jeśli się nie zna jej treści, nie idzie się na operacje nie mając przeprowadzonych wcześniejszych badań. To samo tyczy się seksu.To nie jest zabawa. Jeden'błąd' może zniszczyć całe Twoje życie. Jeszcze sama jesteś dzieckiem, nawet gimnazjum nie ukończyłaś. Co byś zrobiła z takiem maleństwem? Lepiej ucz się do testów gimnazjalnch by się do liceum dostać. Na seks jeszcze będziesz miała dużo czasu.
Wiem że już trochę późno bo piszesz że 5 kwietnia to robiłaś. Życzę Ci rozumu, żebyś nigdy więcej nie zrobiła takiego głupstwa ale wiem że zbuntowanej nastolatce ciężko przemówić cokolwiek do rozumu ,więc jeśli zdarzy Ci się to spróbuj Escapelle. Jest to tabletka 'po' . Jest podobno bardzo skuteczna a najlepsze to że może ją przepisać każdy lekarz, niekonieczni ginekolog.
A jak się nie chce dziecka za wszelką cene to nie zaszkodziłaby ją stosować nawet po zabezpieczonym stosunku. Im więcej zabezpieczenia tym lepiej bo zawsze jest jakieś ryzyko.

Odnośnik do komentarza

Cześć Misia:)

Silny stres(testy gimnazjalne+obawa przed ciążą), mogą wpłynąć na opóźnienie się krwawienia menstruacyjnego.
Dla pewności wykonaj sobie test ciążowy ok. 14 dni po stosunku, a najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki jeżeli się ona nie pojawi.
Jeżeli wynik wyjdzie negatywnie(w 99%) nie jesteś w ciąży i to Cię uspokoi.
Opisywana przez Ciebie sytuacja, niesie bardzo niewielkie ryzyko(praktycznie zerowe) ciąży.
Koncentruj się na nauce a następnym razem uważajcie:)

Pozdrawiam Was serdecznie.
Gdy będzie miała jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem:)

Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...