Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie i biała wydzielina z pochwy


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat. Od jakiegos tygodnia czuje swędzenie w okolicach pochwy. Wczoraj na majtkach zauwazylam biala wydzieline, a w srodku pochwy mam jakies malutkie odlamki tak jakby tej wydzieliny. Nie widze tam nic takiego co by bylo podobne do grzybicy oprocz tych bilych kawaleczkow wydzileiny. Przemylam to pare razy rumiankiem. Nie wiem czy isc do ginekologa czy poprostu kupic jakas masc w aptece na podraznienia?:(

Odnośnik do komentarza

Też tak mam tylko 5 dni temu zażyłam tabletke ella one czy to może od niej ? swędzenie ulega praktycznie już ni czuje ale widziałam białą wydzieline nic z tym nie robiłam bo uważam ,ze być mozę to jeden z efektów ubocznych tej tabletki :) ale mam zamiar iść do ginekologa

Odnośnik do komentarza
Gość rozyczka34

jesli jest podejrzenie infekcji pochwy (uplawy + swedzenie) to nie ma na co czekac tylko trzeba zazyc probiotyk ginekologiczny, dla mnie pewniak to provag, bo ma az 3 rozne gatunki polskiego pochodzenia bakterii lactobacillus, ja stosuje go juz od kilku lat i zawsze sie sprawdzal, mysle ze tobie tez pomoze

Odnośnik do komentarza
Gość adelajda34

Witam,

dwa dni temu zaczęłam odczuwać delikatny świąd pochwy, pojawiał się dopiero wieczorem, nie był uciążliwy, dlatego go zlekceważyłam. I zrobiłam błąd, bo dzisiaj jest on o wiele silniejszy, bardzo drażniący, do tego pojawiły się w niedużej ilości białe upławy, o konsystencji serka. Nie miałam możliwości udać się dzisiaj do ginekologa.
Podpowie ktoś co to może być i jak temu zaradzić?
Mieszkam w malutkiej miejscowości, dopiero w poniedziałek będę miała możliwość wizyty u lekarza.
Bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

To pewnie grzybica, kup sobie do podmywania tantum rosa, zakładaj na noc invag, już po pierwszej globulce swędzenie będzie mniejsze, probiotyk odbuduje zachwianą florę w pochwie. Wybierz się do ginekologa po właściwe leki. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Cześć,

piszę do was, bo poszukuje dobrej porady. w poniedziałek coś dziwnego zaczęło się dziać z moimi miejscami intymnymi. obydziłam się rano i cała pościel była brudna w jakiejś gęstej wydzielinie o białym kolorze. w trakcie dnia teaz występowały uciążliwe upławy. przeraźliwie mnie swędzi i mam chyba jakąś grudkę lub dwie mniejsze przy wejściu do pochwy. czy ktoś miał podobne objawy? pomocy

Odnośnik do komentarza

Mysle,ze zaczyna sie rozwijac u Ciebie choroba grzybicza.Ograniczaj cukier(slodycze,slodkie napoje itp.).Nie stosuj tantum rosa.Jestes za mloda a poza tym nie jest to korzystne.Idz do ginekologa.Od siebie wiem,ze dobra jest nastatyna lub tabletki clotrimazolum w dawce po 100 mg lub 3 tabletki po 500 mg,ale to juz w zaawansowanym stadium choroby.Do higieny intymnej polecam Baifem z Herbapolu zadne inne kolorowe plyny typu Ziaja,AA czy Lactacyd.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...