Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Medicus

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  Lublin
 1. Witam! Bóle brzucha mogą być spowodowane zarówno zażywaniem amfetaminy jak i wieloma innymi czynnikami. Bez zbadania przez lekarza nie będzie możliwe określenie przyczyny dolegliwości. Ze względu na fakt. iż objawy utrzymują się od kilku dni proszę udać się do poradni lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie Pan skierowany do odpowiedniego specjalisty.
 2. Witaj! Trudno stwierdzić, czy Twoje dolegliwości będą się wiązały ciągłym przyjmowaniem leków. Aby skutecznie wyleczyć chorobę trzeba ustalić jej przyczynę. Jeśli dotychczasowe leczenie nie przynosi trwałego efektu to powinnaś zasięgnąć opinii innego specjalisty. W przypadku stwierdzenia alergii w większości przypadków możliwe jest odczulanie, które daje nadzieję na trwałe pozbycie się problemu.
 3. Medicus

  Jak wygląda sperma?

  Witaj! Najprawdopodobniej wydzielina z penisa była nasieniem, czyli spermą. Proces dorastania u każdego człowieka ma indywidualne tempo. Wydaje się, iż do tej pory przebiega prawidłowo. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości rozwoju to powinieneś udać się do lekarza.
 4. Witaj! Przede wszystkim powinnaś udać się do lekarza w celu wykonania badań w kierunku chorób serca. Istnieje również prawdopodobieństwo, że Twoje dolegliwości mają podłoże psychogenne. Jeśli badania układu sercowo-naczyniowego będą ujemne to warto udać się do poradni leczenia zdrowia psychicznego.
 5. Witaj! Nie da się jednoznacznie określić czasu utrzymania się przeszczepionych narządów. Na określenie rokowań składa się wiele czynników. Są to m.in. wyniki badań, stosowanie się do zaleceń lekarskich, oraz regularne przyjmowanie leków. Szczegółowych informacji udzieli Ci lekarz prowadzący.
 6. Witaj! Niestety, załączony przez Ciebie link jest nieaktywny. Zmiany na prąciu mogą mieć różną etiologię. Niektóre przyczyny to reakcja alergiczna, podrażnienie, zakażenie grzybicze. W celu ustalenie przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.
 7. Witaj! Pojawienie się wysypki na skórze może być związane z reakcją alergiczną. Inną przyczyną mogą być choroby zakaźne (np. ospa wietrzna). Należy udać się do lekarza, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości zastosuje odpowiednie leczenie.
 8. Witaj! W przypadku problemów ze wzrokiem powinnaś udać się na wizytę do lekarza okulisty. Konieczne będzie wykonanie kompleksowych badań narządu wzroku. Być może nie obędzie się bez konsultacji neurologicznej. Na wizytę w poradni okulistycznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.
 9. Witaj! Tego typu zmiany mogą mieć tendencję do nawrotowości. Postępowanie lekarza jest prawidłowe. Najprawdopodobniej konieczna będzie kolejna wizyta w poradni chirurgicznej. Jeśli uważasz, że dotychczas byłaś nieprawidłowo leczona to możesz udać się do innego specjalisty w dziedzinie chirurgii.
 10. Witaj! Wydobywanie się wydzieliny z penisa może być związane z infekcją dróg moczowych lub układu płciowego. Najprawdopodobniej konieczna będzie odpowiednia terapia. Powinieneś udać się do lekarza, który po zbadaniu i postawieniu diagnozy zastosuje odpowiednie leczenie. Przy okazji wizyty u specjalisty poinformuj o swoich kłopotach ze wzwodem.
 11. Witaj! Twoje dolegliwości mogą wynikać z zaburzeń tarczycy. Należałoby wykonać badania laboratoryjne w tym kierunku. Powinnaś przełamać strach i udać się do lekarza rodzinnego, który w razie konieczności skieruje Cię do odpowiedniego specjalisty. W przełamaniu strachu może również pomóc rozmowa z psychologiem.
 12. Witaj! Krwawienie może być skutkiem przeprowadzonej aborcji. Potrzeba czasu aby macica dokładnie się oczyściła. Podczas silnego podniecenia mogło dojść do skurczy macicy co wywołało krwawienie. Nie można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości. Dla pewności jednak powinnaś skonsultować się ze swoim ginekologiem.
 13. Witaj! Istnieje prawdopodobieństwo, że obecne dolegliwości nie są związane z przebytą operacją. Ból podczas stosunku może być związany m.in. z endometriozą lub infekcjami układu moczowo-płciowego. Niepokojący może być powiększony obwód brzucha. Powinnaś udać się do lekarza, który po przeprowadzeniu niezbędnych badań będzie mógł postawić diagnozę.
 14. Witaj! Być może zaburzenia okresu oraz ból jamy brzusznej jest związany ze stanem zapalnym układu moczowo-płciowego. Na brak miesiączki mogły mieć wpływ zaburzenia hormonalne lub nasilenie stresu. W celu poznania przyczyny dolegliwości powinnaś udać się do lekarza.
 15. Witaj! Łożysko nisko schodzące jest usadowione w okolicy szyjki macicy. Jest to stan, który może przekształcić się w łożysko przodujące, które objawia się krwawieniem. Powinnaś zastosować się do zaleceń lekarza i w razie wystąpienia niepokojących objawów udać się do szpitala.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...