Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _z_doskoku

Nikt już nic nie pisze?

W dniu 5.08.2021 o 09:04, Gość Kaja napisał:

Lipiec był taki piękny. Sierpień... Grożą powodziami!

O tak :) I zimno już od jutra. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ktosia

Kto ma spokój to ma. Ja się przewracam z boku na bok. Nawet szmer padającego deszczu za oknem nie działa usypiająco. Dobrze że mam urlop i nie trzeba iść do pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie może muzyka?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ktosia

Piękna muzyka. Znowu coś mi przerwało sen. Za oknem szumi wiatr i hałasują spadające po dachu szyszki. Musi mocno wiać. Dlaczego jedni śpią sobie spokojnie a inni wrażliwcy (ja) mielą bez sensu co robili poprzedniego dnia i planują co będą robić jutro (już dziś)? A często te plany biorą w łeb bo zwyczajnie wraz z nastaniem dnia wszystko nabiera innego wymiaru i potrzeby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.09.2021 o 01:04, Gość Ktosia napisał:

Dlaczego jedni śpią sobie spokojnie a inni wrażliwcy (ja) mielą bez sensu co robili poprzedniego dnia i planują co będą robić jutro (już dziś)?

Wiesz... myślę, że to nie kwestia wrażliwca 😉 Znam 2 nadwrażliwych i śpią lepiej niż ja 😛 To mogą być albo lęki/stresy albo zły nawyk spania albo skłonności genetyczne. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...