Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

~do autorki
Po prostu redakcja abc posty skierowane do specjalistów kieruje na forum.Dlaczego tak robią?Powinni się z tego wytłumaczyć.W przeciwnym razie zawsze bedą podejrzenia o ściemę.

No nie wiem,czy takie bzdety ,to są kierowane do specjalistów ,bo to zmyslone problemy, a nie jakieś poważne sprawy.
Czemu zatem są pozbawione normalnych nickow ,tylko zawsze te litery i kropli. To nie jest przypadek.
Nich każdy robi ,co uważa. Ja w tej sciemie udziału brać nie będę, bo uważam ,że w intrernecie takie coś ,jest jak najbardziej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Lusy
Ktoś ostrzegał przed falszywymi ,płatnymi postami,które mają nicki składające się z litery....litery. Zauwazcie ,że zawsze pojawiają się takie, po trzy pod rząd i dotyczą jakichś bzdurnych ,wydumanych problemów, dotyczących najczęściej nastolatek.
Autorowi,nie chce się przyłożyć do zmyslania ,więc napisze byle co, byle odwalić robotę,a żeby ukryć naiwność i głupotę, to podszywa sie pod 13- to ,15- to ,czy 16 tatki.
Nie wiem jak inni, ale ja w takich wątkach pisać nie będę ,bo to ściema na 100%.

Wierzysz, w takie bzdety jak. ktos pisze o jakis płatnych wątkach, to ta osoba chyba sama ma placone jak wie
Trollowi tez pewnie płacą, bo po co by wątki wymyślał i to pod niby wiarygodnym nickiem, czy w innych dowala piszacym i po co
Nigdy nie wiemy ktora historia jest prawdziwa, a ludzie czasem tak glupie pytania zadaja ze glowa mala
Czyli nick o niczym nie swiadczy

Odnośnik do komentarza

Generowane sztucznego ruchu na każdym forum,jest jak najbardziej stosowane,na różnych portalach. To zwykły zabieg marketingowy i nikt ,o tym nie musi mnie przekonywać,bo tak jest. Trolinng to co innego i to akurat moderacja zwalcza a nie promuje. Tak jak powiedziałam, niech każdy myśli i robi ,co uważa,ale dla mnie, te nicki z kropkami są podejrzane i będę je ignorować, biorąc pod wagę,że ich treść zawsze jest banalna i na siłę wydumana.

Odnośnik do komentarza

Dodam,że na początku zgłosiłam na policję wątek,niby gwalconego w szkole przez rówieśników i bitego w domu pietnastolatka. Okazało się ,że to nie był nastolatek z Warszawy, tylko jakaś 30 letnia kobieta z Łodzi. No zrobiła sobie zabawę i wymyśliła wiarygodną historię. Dałam się nabrać i potem bujalam się z policją,chyba z miesiąc.
Dlatego ,to prawda,że nigdy ,nie ma pewności co do wiarygodności opisanych tutaj historii, ale z czasem nabiera się doświadczenia i można z grubsza ocenić,czy to prawda,czy fałsz.

Odnośnik do komentarza

Sama widzisz ze niektorzy zabawe sobie robia i nie ma co sie za bardzo przejmowac
Redakcja pewnie wrzuca wszystkie pytania do lekarzy bo jaki lekarz ma czas zeby odpowiadac na takie pierdoły typu czy jestem w ciazy czy jeszcze urosne
Przy okazji maja wejscia na forum
A ze nikt na nie nie odpowiada to nikogo nie obchodzi
Bez sensu ale kasa za reklamy sie widac tylko liczy

Odnośnik do komentarza
Gość do autora

Lusy,takie info kiedyś pojawiło się na forum.Dlatego o tym napisałam.
Jak wszyscy wiemy,od długich miesięcy nie jest możliwy jakikolwiek kontakt z moderacją.Posty są kasowane bądz redagowane bez najmniejszego wyjaśnienia.Na komunikatach nikt nie odpisuje.
Państwo w państwie.Tyle.

Odnośnik do komentarza

Tylko pokrzywdzony może wnieść prywatny akt oskarżenia do sądu, a zgadywanie co w tej sytuacji zrobi sąd to już wróżenie z fusów, bo w polskim prawie w kwestii przestępstw dokonywanych za pomocą internetu są spore braki i takie sprawy są zazwyczaj umarzane. A wiem to, bo miałem już kiedyś jedną sprawę za coś podobnego co czasami robię tutaj i jakoś nadal jestem na wolności. Skończyło się tylko tym, że osoba wnosząca sprawę do sądu musiała opłacić wszystkie koszta sądowe, a mi nie zrobili nic. I co po co jej to było głupia cipa myślała że wyrwie ode mnie kasę za znieważenie, a tu proszę taki zonk hehe

Odnośnik do komentarza

Mylisz dwie różne rzeczy. Sprwe o znieważenie wnosi się z aktu prywatnego i to prawda,że osoba obrażana robi to z własnej inicjatywy. Prawo już jest doskonalsze jeśli chodzi o takie przestępstwa internetowe i na twoim miejscu,panowała bym nad językiem,bo wiele się zmieniło w tej kwestii.
Ja pisałam o tym,że jeżeli ktoś piszę np że się chce zabić, to portal musi zgłosić ,to na policję,a policja z urzędu wszyczyna intrtwencje i po adresie IP ustala i szuka delikwenta.
Tak samo dotyczy to przestępstw wobec nieletnich. Jeśli pisze dziecko ,że jest maltretowanie czy gwalcone, to policja musi to sprawdzić,na wniosek osoby ,która to zglasza, lub adminstracji forum. W przypadku o którym pisałam,że zgłosiłam,na policję, to oczywiscie znaleźli autorkę tego wpisu,który jak się okazało był fałszywy i ona poniesie konsekwencje ,łącznie z pokryciem kosztów ,całej akcji policji. Tak mi powiedzieli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...