Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, przecież napisałam papa :-)
Właśnie dlatego zastanawiałam się czy w ogóle coś jeszcze tu pisać:p
Ale w sumie to nie chciałam tylko żebyś odchodził w poczuciu że obraziłeś kogoś kto był dla ciebie życzliwy
bo to niefajne uczucie

A tu pioseneczka- nie że w 100% ty, może trochę pod rozwagę żeby tej przyszłej Żonie było z tobą lepiej :)
a trochę to faktycznie wierzę że mógłbyś przecież być jak Załoga G. - lubi się te bajki a źli ludzie nie lubią bajek.

No i moim zdaniem jeden z naszych najlepszych rockowych kawałków ever, nie mogę się powstrzymać

Powodzenia Rivers, życzę fajnego życia.
Czegoś mnie to pisanie z tobą nauczyło, właśnie może jak się nie poddawać komuś pomimo nacisków, no i być sobą.
Pa:)

Odnośnik do komentarza

~Sinn
Hahaha, przecież napisałam papa :-)

No właśnie. Zawsze jest to samo. Gdy ja tylko chce odejść to, ty wtedy wyskakujesz ni stąd, ni zowąd z przeprosinami. Ja się na ciebie nie gniewam Datoya, bo ja nie jestem z tych, którzy to obrażają się za takie błahe rzeczy.

~Sinn
Ale w sumie to nie chciałam tylko żebyś odchodził w poczuciu że obraziłeś kogoś kto był dla ciebie życzliwy
bo to niefajne uczucie

No wiesz ty co. Teraz to już przeginasz na całego Datoya. Przecież ja tobie nigdy nie sprawiałem celowo przykrości po prostu chciałem jedynie, dać tobie do zrozumienia, że nie interesują mnie twoje dobre intencje wobec mnie i dlatego byłem zmuszony zachowywać się

~Sinn
A tu pioseneczka- nie że w 100% ty, może trochę pod rozwagę żeby tej przyszłej Żonie było z tobą lepiej :)

Ach Datoya. Teraz to już wymyślasz:-)
Przecież wiesz, że jestem samowystarczalny i w ogóle mnie nie interesują kobiety :P

~Sinn
a trochę to faktycznie wierzę że mógłbyś przecież być jak Załoga G. - lubi się te bajki a źli ludzie nie lubią bajek.

Tak naprawdę to ja za bardzo nie przepadam za bajkami. Więc chyba raczej jestem po środku i kwalifikuję się zarówno do tych dobrych, jak tych złych ^-^

~Sinn
Czegoś mnie to pisanie z tobą nauczyło, właśnie może jak się nie poddawać komuś pomimo nacisków, no i być sobą.
Pa:)

Prawda jest taka, że niczego to ciebie nie nauczyło. Nie masz szacunku dla siebie i tyle. Moja rada dla ciebie na przyszłość jest prosta. Jeśli kiedyś jakiś facet będzie traktował Cię w sposób taki jak ja ja to robiłem wcześniej to proszę Cię bardzo staraj się go od razu ignorować. Naprawdę Datoya, ale jak na osobę w tak dojrzałym wieku w jakim aktualnie jesteś to, jesteś jeszcze strasznienaiwna i łatwowierna.

No to pa:)

Odnośnik do komentarza

Pomijając już fakt ze to ty zawsze przepraszałeś i szukałeś kontaktu, to tak sobie myślę- w sumie dlaczego faktycznie jako dość wrażliwa osoba machałam ręką na te twoje wyskoki?
Bo nie rusza nas coś co kompletnie nie jest prawdą, po prostu.
Gdyby faktycznie te twoje wymysły o starszej niewyżytej babce lecącej na młodego chłopaka miały sens to na pewno byłabym obrażona, jak nie wiem co, ale dla mnie to była dziecinada niewarta komentarza, po prostu.

Jeśli ty tak na serio, to przecież sam siebie poniżasz stawiając się w roli tylko i wyłącznie obiektu seksualnego. Moze z takimi kobietami miałeś do czynienia- stąd ten stereotyp.Ja na pewno nie patrzyłam na ciebie w tym sensie.
Akurat jeśli chodzi o tą sferę życia- to jesteśmy podobni, stąd wolni, a już tego typu relacje przy dużej różnicy wieku jakoś dodatkowo zawsze mnie odpychały.
Gdybym chciała to, przy moim wyglądzie, w realu, nie w internecie byłaby łatwa mozliwosc realizacji, ale to nie dla mnie, to nawet nie jest jakaś specjalna moja zasługa ze jestem wierna - ja tak jestem biologicznie skonstruowana.

Wiec jest to takie pudło, ze być może z tego powodu spływało to po mnie jak po kaczce co tam sobie myślisz- jak głupie żarty.Reaguje się tylko kiedy ktoś naciśnie wrażliwy receptor, tak jak ty teraz być może z ta piosenką.
No i w ogóle ne odbierałam tego w poważnych kategoriach traktowania kobiety przez mężczyznę, proszę cię, raczej byłoby to nie do pomyślenia.
Teraz to pisze bo w końcu widzę ze ty chyba serio tak myślałeś?

Widzisz Rivers teraz faktycznie po raz pierwszy to chyba pisze, może to i głupie, ale czuje jakbym nie zawsze była wobec ciebie w porządku, dlatego wiadomo też jak reagujesz, chcąc mnie w swoim pojęciu poniżyć.
A paradoksalnie- pomimo ze manipulujesz, ty często jednak byłeś ok .Z drugiej strony chcąc być sprawiedliwym to pomimo sympatii ciężko stawać po stronie kogoś z podpisem i zachowaniem fan club trolling. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość Zorro orroz

Daj spokój Sinn. Ten dziwny stwór trollowy mógłby tylko pomarzyć o takiej babeczce z klasą jak ty. Toż to za swojego życia nawet żadnej kobiety nie dotykało i stąd to zachowanie dzikusa. Nie przejmuj się jego docinkami.

Odnośnik do komentarza

No cóż. Jestem zaskoczony, że to piszę, ale popieram twój punkt widzenia. Jakby nie patrzeć to i nawet mogę z tym się zgodzić. Jestem dzikusem i jest mi z tym dobrze. Gdybym był jedyny, pewnie zgłosiłabym się do specjalisty, ale na szczęście dzikusów, arogantów, łajdaków i chamów jest na tym świecie naprawdę sporo. Więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko cieszyć się z tego, iż jest nas tak wielu^-^

I dziękówa za komplement :D
Ode mnie masz propsy za to ;-)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co napisałaś, jaki masz problem.
Czasem tak się zbiega, że kilka, lub kilkanaście tematów, jest na ten sam temat.
Trudno pisać to samo, w kółko, a w każdym razie ja uważam, że można przeczytać, co napisane jest w tym samym temacie, choć w innym wątku.
Ale i tak przepraszam, że nie ustosunkowałam się do twoich problemów.
Napisz, o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...