Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

moda na ciotowatych facetów przyszła z UK i Francji - ciotowatość to ich wrodzone cechy genetycznyczne oczko.gif (niestety ale to prawda) szczególnie UK - patrz Beatlesi.... - pierwsze cioty które zaczęto strasznie promować
-wtedy to się zaczeło i rozpoczęła się ekspansja na świat
Prince, M Jeakson, i inni pedałkowaci piosenkarze itd - Amerykanie i tak długo się opierali bo w Ameryce zawsze mężczyzna miał być prawdziwem mężczyzną a nie facetem w obcisłych rajtach, toreblką, białym iphonem i fryzurką ala hitler czy coś w tym stylu smiech.gif

Coraz więcej Polaków kursuje do UK i się napatrzy i naśladuje pechowiec.gifpechowiec.gif kto był to z pewnością to spostrzegł - MASAKRA :d :d nie dziwi więc, że Angielki coraz grubsze (resztą to działa na dwie strony, one nie chcą ich a oni tych grubych kobiet ) , coraz bardziej zfrustrowane i coraz częściej oglądają się za przybyszami z Europy Wschodniej

Apel do facetów nie róbcie z siebie obleśnych ciot i nie chodźcie w rurkach !!!

Odnośnik do komentarza

Akurat te ostatnie fajne, chociaz ja lubię ciemne no i niepoprzecierane za bardzo.
Chyba jednak tak ogólnie to trochę mylisz slimy z rurkami
( 2 ostatnie fot.)

Osobiście uważam ze wąska równa nogawka jest elegantsza i nadaje sylwetce fajny styl. Z kolei szersza to większy luz i wygoda. Jednak wolę ta węższą- chociaz również nie rurki, One, jeśli już, to chyba pasują tylko nastolatkom tak do 18l.

monthly_2016_12/forumowy-hydepark_4375.jpg

monthly_2016_12/forumowy-hydepark_4376.jpg

monthly_2016_12/forumowy-hydepark_4377.jpg

monthly_2016_12/forumowy-hydepark_4378.jpg

monthly_2016_12/forumowy-hydepark_4379.jpg

monthly_2016_12/forumowy-hydepark_4380.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość naughtygirl

To musiałeś Mahomecie na ewidentne cioty trafić skoro masz teraz takie uprzedzenie do slimow. wiesz co mi to tam wisi, itak większość facetów ubiera się normalnie więc jest git. Nie wiem co się ze mną dzieje ale jestem podniecona. kochani nie dawajcie już tych zdjęć spodni bo jak tylko popatrzę to już sobie wyobrażam co za ptaszek się pod nimi kryje ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Off On
Facet, mylisz nieco. Rurki, czyli proste nogawki są ok, slimy czyli przy nodze, są już nieco ciotowate.

Rurki to są spodnie obcisłe z wąską nogawką.
Slimy to są wyszczuplające spodnie, które również mają JESZCZE BRADZIEJ ZWĘŻONĄ NOGAWKĘ
Jak dla mnie.
To jedno gówno, drugie dwa
:)

Odnośnik do komentarza

Mahomet, a sam to niby nigdy nie pisałeś że Cie podniecają sterczące cycuszki i o innych takich? no i co- ktoś cie tu wyzywał od niedoje*anych chu*ow ?:P
a za inny pogląd niż sam posiadasz to od kretynów? no proszę cię...

Co do spodni to Nieważna już ta nazwa, slimy czy rurki - po prostu chcialam pokazać różnice między dość wąską prostą nogawką, a taką obcisłą prawie jak getry.
Ty krytykujesz te najobciślejsze,
pokazałeś ich luźne przeciwieństwo
ja pokazałam ze istnieje coś pośredniego- moim zdaniem fajnego, żadne g. - no i tyle.

Odnośnik do komentarza

Nie wyrażaj się :)
Ani zboczenica, ani tym bardziej pos*ana, ok

Pisałeś tu bardzo rożne rzeczy, pewnie polowy nie pamiętasz.
O takich sprawach też radośnie wspominałeś, no i co z tego, nie wolno?
Nie wyzbyłeś się za to podejścia w stylu
"co wolno wojewodzie to nie tobie, smrodzie"
tzn wg ciebie to Ty możesz napisać wszystko, w tym komuś dowalać, ale ktoś inny to już nie.

A szkoda bo fajny temat podałeś nikt cie tu nie atakował.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem podążanie za obowiązującymi trendami w modzie jest generalnie mało męskie a noszenie takich spodni jest tego przejawem. Potrafię to wybaczyć gimnazjalistom i licealistom, ale na starszych facetach wygląda to już trochę niepoważnie. oczko.gif
Zresztą obcisłe jeansy pasują tylko chuderlakom, którzy sami w sobie mi się nie podobają. pechowiec.gif Może jestem nieobiektywna.

Odnośnik do komentarza

No tak , wku*wiam cie bo prawda czasem boli haha
Akurat ja się nie tapetuję
Zrób pisze się tak - bo zrobić

No i nie pozostaje mi nic innego jak tylko współczuć doświadczeń skoro takie zdanie masz o kobietach :-)
(nie wiem czy pomogę, ale mogę ci po starej znajomości poradzić zebys jeśli będzie taka sytuacja podpowiedział dziewczynie doraźne zastosowanie globulki z jodem- np Betadine- bardzo dobrze robią na ten nieprzyjemny zapach który wynika często z zachwiania równowagi bakteryjnej) a potem jakiś probiotyk

Co do tej Twojej awersji do grubszych kobiet to np moja kuzynka jest grubsza a zawsze miała większe powodzenie niż ja chociaz jestem szczupła młodsza i ładniejsza, zauważyłam ze jak kobieta wyeksponuje ten swój duży biust to już dla niektórych facetów inne sprawy nie są ważne - przynajmniej do tych rzeczy:P

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, że nie żądasz, bo po co ci zdanie innych skoro w swym samozachwycie to jesteś raczej samowystarczalny :)
W sumie spodnie- głupi można powiedzieć temat- a ty reagujesz agresją na całkiem spokojne wypowiedzi. Trochę niedobrze panie bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Daj mi spokój męcząca kobieto wreszcie. Czy ty zawsze musisz mnie tak piłować. Ja już nie wiem naprawdę jak ja mam tobie w końcu dać do zrozumienia, że nie interesuję mnie rozmowa z ludźmi Twojego pokroju.
Odczep się.
I nie odpisuj już dobrze.
Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...