Skocz do zawartości
Forum

Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie powiedzieć mi przede wszystkim jak skutecznie uporać się z problemami związanymi z siwiejącymi włosami, bo mam ich coraz więcej na głowie. Chciałabym przed farbowaniem jeszcze wypróbować jakiś preparat, który skutecznie zadziała od wewnątrz. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Tutaj trzeba przyznać, że powinniście się dokładniej przyjrzeć preparatom o naturalnym składzie, t GR-7 https://gr-7.eu/ jest to skuteczna opcja, która daje pozytywne efekty i zanim zacznie się je farbować itd. warto sprawdzić, bo kilku tygodniach już zmiany są bardzo pozytywne i muszę przyznać, że naprawdę skutecznie pobudzają cebulki włosów do produkcji melaniny. Pozdrawiam i daj znać jak się z tym uporaliście ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2023 o 22:33, Zuzka44 napisał:

Czy możecie powiedzieć mi przede wszystkim jak skutecznie uporać się z problemami związanymi z siwiejącymi włosami, bo mam ich coraz więcej na głowie. Chciałabym przed farbowaniem jeszcze wypróbować jakiś preparat, który skutecznie zadziała od wewnątrz. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc!

W przypadku młodego wieku zrób badania z krwi na zawartość witamin i minerałów.

Niedobory mogą być przyczyną przedwczesnego siwienia. (zwłaszcza niedobory wit. B12) Przyjrzyj się składowi szamponów i odżywek które używasz, sls-sy i alkohol w składzie mają wpływ na jakość cebulek włosów.

Możesz szybciej siwieć w skutek uwarunkowań genetycznych, przewlekłego stresu, palenia, złej diety.

Melanina tworzy się z aminokwasu względnie egzogennego tyrozynazy, dobrym źródłem tyrozyny są: jajka, mleko, sery, mięso wieprzowe, kurczak, pestki dyni, rośliny strączkowe, sezam oraz kakao. Możesz zwiększyć ich podaż w diecie. Możesz też wypróbować melaninę w tabletkach, byle nie stosować za długo i nie liczyć na cuda bez zmiany niewłaściwych nawyków.

Druga sprawa to wiek, jeżeli siwienie jest z nim związane, to proces który można lekko spowolnić, natomiast nie da się go w pełni zahamować lub odwrócić.

Nie ma ŻADNYCH cudownych środków na siwienie, znanych współczesnej medycynie. Nie wierz w nachalne reklamy których jedynym realnym efektem będzie wydrenowanie Twojej kieszeni.

 

 

Odnośnik do komentarza

Akurat w przypadku preparaty GR-7 można liczyć na naturalny skład, które działają od wewnątrz pobudzając cebulki włosów do produkcji melaniny. Dużym problemem może być nadmierny stres i złe samopoczucie kiedy nie mamy czasu wytchnienia. Myślę, że z konkretnym wsparciem i powrotem do zdrowia na pewno uda się temu zaradzić.

Odnośnik do komentarza

Możesz w takim razie przyjrzeć się dokładniej takim możliwościom, jakie daje preparat GR-7 ktory naprawdę pozytywnie zaskakuje tym jak działa od środka wpływając na cebulki włosów. Mają naturalny skład, bez farby itd. Dlatego warto się mu przyjrzeć i trochę poczytać skład, czy też opinie osób które juz go przetestowały. Zerknij na https://gr-7.eu/efekty-i-dzialanie/ Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...