Skocz do zawartości
Forum

Zerwanie a dalszy kontakt


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę bo nie potrafię do końca rozczytać zachowania mojej byłej juz dziewczyny. Otóż sytuacja wygląda tak, że nie dawno ze sobą zerwaliśmy, ona chciała zerwać gdyż się pokłóciliśmy i powiedziała, że przegiąłem z tym co powiedziałem (nie powiedzialem nic złego akurat wtedy). Rozstaliśmy sie a ona w ten sam dzień kilka godzin później do mnie pisze, po naszym spotkaniu gdzie się pożegnaliśmy. Na spotkaniu powiedzieliśmy sobie, że nie chcemy zrywać całkiem kontaktu i czas pokaże co sie wydarzy, ona powiedziała coś w tym stylu, że może to być zwykła przerwa i do siebie wrócimy i nigdy nie wiadomo. Ok, ja bym tego chciał i jej to powiedziałem bo zrywać też nie chciałem. Od tamtej pory co napisała w dzień zerwania pisze do mnie co 2-3 dni. Napisałem jej, że trochę to dziwne dla mnie bo wszystko jest świeże, a ona napisała, że przecież tylko piszemy ze sobą i nic w tym złego. Sytuacja teraz wygląda tak, że kontakt mamy prawie taki sam jak byliśmy w razem tyle, że się nie widujemy i to ona do mnie pisze pierwsza. Ja tylko raz napisałem, ale chodziło o niedokończona sprawę jak jeszcze w związku byliśmy, że tak to ujmę. Odnoszę wrażenie, że ona nie do końca przemyślała to, że chce zerwać (bo podjęła tą decyzję pod wpływem innych osób też i o tym wiem oraz pod wplywem emocji wedlug mnie) stąd też taki szybki powrót praktycznie do tego co było tyle, że nie jesteśmy w związku. Tak jak pisałem, chciałbym żebyśmy do siebie wrócili, ale nie naciskam i zobaczę jak się to potoczy, pozostaje troche bierny na to wszystko. Nie rozumiem jej zachowania bo z fazy "zrywam z Tobą bo przegiąłeś" i lekkiej agresji przeszła praktycznie od razu do koleżeństwa/przyjaźni? Nawet przerwy nie zrobiła sobie ode mnie tej, o której wspominała. Przerwy bez kontaktu jakiegokolwiek bo się nie widujemy od czasu zerwania, a jesli chce żebyśmy zostali przyjaciółmi to dziwnie do tego podchodzi. Nie rozumiem jej zachowania. Będę wdzięczny za każdą opinie. 

Odnośnik do komentarza

Bez sensu. Zerwij kontakt, nie zgadzaj się na żadną przyjaźń, bo ona nie ma racji bytu. Będzie tak wracała i odchodziła kiedy chce, a Ty nigdy nie będziesz wiedział na czym stoisz, dlatego powinieneś ją już skreślić. 

Manipuluję Tobą, chce Cię mieć pod ręką, a Ty na wszystko się zgadzasz, macie chyba po 16 lat, bo to bardzo infaltywne zachowanie, wygląda jakby się Tobą bawiła. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

No więc Tyler...ogladnij jeszcze raz podziemny krąg bo chyba go nie zrozumiałeś ^^

 

A wracając do pytania...to ona chciała przerwy od ciebie bo inny się petent pojawił. A odzywa się teraz bo wchodzenie w związek z tym innym wygląda inaczej niż sobie to wyobrażała i stąd potrzebuje pocieszyciela...ciebie. 

Więc sugerowalbym uciąć kontakt i nie rozmawiać żeby ci dalej wody z mózgu nie robiła. 

Odnośnik do komentarza

Nie jestem głupi żeby dać się tak sobą bawić. Przyjaźń też w grę nie wchodzi, jedynie znajomość zwykła bo po prostu wciąż się lubimy. Poczekam cierpliwie jeszcze jakiś czas dokąd zmierza to jej zachowanie i zdecyduje. To nie jest za bardzo osoba zdolna do świadomej manipulacji więc to raczej wykluczam. Może faktycznie to jest po prostu infantylność z jej strony bo z tego co wiem o jej przeszłości to ona nie potrafiła nigdy stworzyć "normalnego" związku. Dzięki za opinie 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.02.2023 o 13:06, TylerDurden napisał:

Tak jak pisałem, chciałbym żebyśmy do siebie wrócili,

Z tego co piszesz jest osobą podatną na manipulacje innych, niezdecydowaną i infantylną. Na pewno chcesz byście do siebie wrócili? 

W dniu 22.02.2023 o 13:06, TylerDurden napisał:

Nie rozumiem jej zachowania bo z fazy "zrywam z Tobą bo przegiąłeś" i lekkiej agresji przeszła praktycznie od razu do koleżeństwa/przyjaźni? Nawet przerwy nie zrobiła sobie ode mnie tej, o której wspominała.

Prawdopodobnie jesteś dla niej taką "zapchajdziurą". Do czasu aż znajdzie kogoś lepszego to Ty będziesz jej wypełniał wolny czas. Jesli znalazła kogoś innego- jak sugeruje luukas- to jesteś kołem zapasowym. Jesli nie wyjdzie z tamtym to wróci do Ciebie. 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...