Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki


Gość Lilaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość powoli wariujaca

witam . czy ktoras z was moze mi odpowiedziec co mi jest? lipcowy cykl mialam 25dniowy (spowodowany tabletkami aby pozbyc sie torbieli) sierpniowy cykl mialam 35 dniowy (wydaje mi sie ze stersem byl spowodowany) a teraz juz mam 33dni i nic czesciej biegam do wc mam mdlosci bez wymiotow i klucie jajnika, dodam ze do tej pory moje cykle byly 28-30 dniowe nigdy sie nie spoznial... pomocy ... a wyprzedzajac pytanie kochalm siw z chlopakiem bez zabezpieczenia. i wczoraj robilam test wyszedl negatywny ;(

Odnośnik do komentarza

Witam. 2 września dostałam miesiączkę, trwała 7 dni skończyła się 9, natomiast 13 września znów dostałam okres. Byłam u ginekologa, stwierdził, że może być to zapalenie, ale że czasem to normalne. Natomiast teraz jest 14 październik, a ja do tej pory nie dostałam okresu od ostaniej miesiączki czyli tej 13 ktora trwala 5 dni.Okres zawsze dostawałam regularnie co 28 dni, czasem +/- jeden dzień. Czy to coś znaczy?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaniepokojona177

Witam. Mam 17 lat. Od pewnego czasu mam problem z miesiączką. Miesiączkuję od połowy 2gimnazjum(raz zdarzyło się tak,ze nie miałam w jednym miesiącu w ogóle miesiączki albo trwała jakieś 2 dni w jednym mies, a już w następnym trwała 2tygodnie, a później juz normalnie-takie sytuacje były jak zaczęłam miesiączkować natomiast teraz opisuję aktualną) . Występuje dość nieregularnie, ale cykl trwa ok 28-30dni( bywało równiez 32,35,42dni) . W wakacje tj. sierpień miałam jedną normalnie, która trwała tydzień, ale po 17dniach pojawiła się kolejna w tym samym miesiącu i również trwała tydzień. Następną miałam znów normalnie,tj. na początku września, a już kolejna tj. w październiku spóźniła się o jakiś tydzień,a ponadto trwała 2 tygodnie. Normalny termin kolejnej miesiączki minął- już spóźnia się ok.18 dni. Nadmienię, ze w ostatnim dniu października uprawiałam z chłopakiem petting i kiedy włożył mi palec do pochwy mógł się znaleźć się preejakulat na jego palcach, lecz niekoniecznie(tego nie jesteśmy 100% pewni,ale raczej go nie było), dodam, że wytrysku nie było, żadnych nawet śladowych ilości spermy i jeszcze 25.10 współżyliśmy, ale prezerwatywa nie pękła, wszystko było dobrze, bezpiecznie jak przystało-tego jestesmy pewni. Jednak okres się spóźnia i jestem zaniepokojona. Ogólnie mam objawy typowe dla zbliżającej się miesiączki jak zazwyczaj, ale nie ma jej nadal. Czy moze to być spowodowane tym, ze poprzednia trwała 2tygodnie? Powinnam wykonać test ciążowy? Są jakiekolwiek szanse na ciązę? Czy jest prawdopodobieństwo, ze jestem chora, rak szyjki, czy moze mam mięśniaki albo torbiele? Czy może czekać cierpliwie aż sama nadejdzie? Proszę o jakąkolwiek pomoc,porady, informacje, które dadzą mi jakieś wskazówki,pomogą. Wizyta u ginekologa jest niezbyt możliwa. Czekam na szybką odpowiedź.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

niestety najlepiej by było jakbyś jednak poszła do ginekologa, byc może to są jakieś zaburzenia hormonalne. Nie sądzę aby to był rak to raczej można odrzucić. Brak okresu może być spowodowany tym, że się stresujesz.... Test ciążowy możesz zrobić dla własnego spokoju i aby wykluczyć ciążę, bo jak wiadomo żadne zabezpieczenie nie daje 100% pewności

Odnośnik do komentarza
Gość milikiska

Witam, chciałabym uzyskać informację gdyż już 26 dzień spóźnia mi się okres i chciałabym się zapytać czy po tylu dniach zrobienie testu ciążowego będzie wiarygodne ? Ponieważ kupiłam dwa testy i chciałabym już dzisiaj zrobić jeden (nie z rana) czy będzie on wiarygodny ? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Natasza2112

Jak w temacie : Ostatnią miesiączkę miałam dokładnie 19 stycznia, od tamtego momentu nie miesiączkuję. Wiem, że powinnam udać się do ginekologa, ale niepokoją mnie chociażby takie objawy, jak np. szybko straciłam na wadzę, a niedawno przytyłam 4 kg, gdzie tego po mnie nie widać, tyle, że waga pokazuje więcej. W każdym nowym miesiącu odczuwam TYPOWE objawy PMS, i czuje, że na następny dzień na pewno dostanę miesiączkę, gdzie kiedy ten dzień nadchodzi, to miesiączki nie ma.. A objawy zanikają i cykl powtarza się w następnym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Gość katrine33

Witam mój problem polega na tym iż w ubiegłą sobotę tj. 28.06 powinna dostać okresu a jednak nie przyszedł. W czwartek czułam już że się zbliża bo tak jak zawsze był lekki ból brzucha. Ale kiedy powiedziałam chłopakowi ze boli mnie brzuch on zaczął dziwnie panikowac. Nasz ostatni stosunek był dwa tygodnie temu, cały czas zabezpieczamy się. Przez panikę chłopaka popadłam w stres a w sobotę okres nie przyszedł. Zaczęliśmy się bardzo denerwować, nie przespalam jednej nocy i leżałam w wielkich nerwach. Do dzisiaj jestem w wielkim stresie. Nie robiłam testu, nie czuje żadnych dolegliwości, bólu piersi czy jakichkolwiek mdłości. Mocz oddaje regularnie jak zawsze. Czy mogę być w ciąży ? Czy nerwy i duży stres opozniają mi ten okres ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Od ponad roku mam regularną miesiączkę, jednak ostatnio miałam miec 23maja a była 17 i od tamtego czasu aż do dzisiaj (1 lipiec) misączka sie nie pojawiła. Nie współżyje z chłopakiem- zdarza się petting. Z pochwy wydostaje sie sie biała gęsta wydzielina. I troche swędzi/piecze miejsce intymne. Nie wiem co robić? Srasznie sie stresuje ze nie dostaje.. Ciąże wykluczam...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...