Skocz do zawartości
Forum

Urwany kontakt z dziewczyną przy jej problemach zdrowotnych


kirk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! W tym wszystkim akcja jest jak w filmie sensacyjnym i wszystko zmienia się z minuty na minutę, ostatnio nawet się nie wypowiadałem na forum bo od paru dni potrafimy gadać do późnej nocy przez parę godzin rozmawiając o wszystkim, haha po prostu ja nie rozumiem kobiet :P, ale strasznie się cieszę, że czuje się lepiej!! Sama tak zresztą twierdzi, dziś mamy już rok 2012 i to jest chyba najważniejszy rok w moim i jej życiu bo czuję, że wiele się wydarzy trzymajcie za mnie kciuki i szczęśliwego nowego roku!! :)

Odnośnik do komentarza

Spotykałem się kiedyś z Panią, której na mnie zalezało, mnie na niej jeszcze bardziej, ale miała problemy z nogą. Jedną miała krótszą. Była bardzo zakompleksiona. Zabierałem ją na kolacje - widziałem, że się wstydzi. Pewnego dnia chciała mnie zostawić. Wiedziałem o co jej chodzi. Po prostu nie doceniała siebie. Nie odzywała się przez tydzien. Pojechałem do niej. Otworzyła mi drzwi. stałem na klatce schodowej przemoknięty i z bukietem kwiatów. Powiedziałem jej, że albo ona, albo żadna. Jak mnie nie chce to równie dobrze może mnie zepchnąc z tych schodów, bo nie wróce do domu bez niej. Zaczęła się śmiac a potem się rozpłakała. Zabrałem ją do domu i.... graliśmy w gry planszowe, piliśmy wino, wygłupialiśmy się, śpiewaliśmy karaoke. To był najpiękniejszy wieczór...

Odnośnik do komentarza

Witajcie ludziska :) jutro mam znać termin operacji!! możliwe, że już niedługo ułożymy sobie szczęśliwe życie we 2 :D cieszę się strasznie i trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło dobrze!! widzę , że moja historia was zainteresowała więc na pewno będę pisał, poza tym powiedziała mi że mnie Kocha więc jestem szczęśliwy :)

Odnośnik do komentarza

Kirk, dawno mnie tu nie było, ale z wielką radościa nadrobiłam zaległe posty. To fantastycznie, że tak się Wam układa, że oboje angażujecie się ten związek i że ona jest na świetnej drodze ku wyzdrowieniu. Piękny początek roku i ma być tylko lepiej!

Nareszcie ona zrozumiała, że jesteś wazny i że Cie potrzebuje i jestem pewna, że ta miłośc daje jej skrzydła, żeby walczyć jeszcze mocniej.

I świat od razu jest piękniejszy, jak się coś miłego z rana przeczyta... :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

to prawda, to bardzo pozytywne i ciesze sie Twoim szczesciem, oby Wam sie udało, mam nadzieje ze bedzie miała w sobie siłe i bedzie walczyła o Was, miejmy nadzieje ze najgorsze ma juz za soba, a to ze stoi to faktycznie postep! Moze dzieki operacji bedzie chodziła!!

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...