Skocz do zawartości
Forum

Biały i bezwonny śluz z pochwy u nastolatki


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :) mam taki mały kłopot bo z mojej pochwy wydobywa się biały śluz , nie pachnie jest bez grudek ;) jestem 1 raz na takim forum próbowałam się skontaktować z użytkownikiem niejakim "randomkiem" ale ta osoba jest bardzo nerwowa i wulgarna ;( nie dało się z nią porozmawiać ;/ a teraz do rzeczy :)
Bo jak wcześniej wspomniałaz z moje pochwy wydobywa się biały śluz trochę to juz trwa nie jestem w stanie określić śluz nie pachnie nie posiada grudek tylko trochę to kłopotliwe . Jestem dziewicą jak co miesiączkę jeszcze nie mam regularnej ;/ mam 15 lat . Wiem że najlapiej byłoby udać się do ginekologa ale nie mam zbyt blisko ;/ w ogóle nie mam pojęcia gdzie on się znajduje a z moją mamą się nie dogaduję . Jak próbowałąm jej o Tym powiedzieć darła się na mnie i wywnioskowała że spałam z chłopakiem i dlatego to mam i że mnie pokarało i mam za swoje :( ale ja nic takiego nie robiłam i właśnie w tym mam kłopot a po 2 panicznie się boję iść do ginekologa ;< możecie mi jakoś pomuc ? błągam was

Odnośnik do komentarza

jeśli to nie jest śluz z dni płodnych, to możesz kupić sobie w aptece taki preparat do podmywania się. Ma fioletowo różowe opakowanie z biała różyczką o ile się nie mylę. Nazywa się T***** R***. W aptece pani powinna wiedzieć o co Ci chodzi. Bo możliwe że jest to jakaś infekcja grzybicza. A czy ten śluz cały czas się wydobywa, czy zmienia się w ciągu cyklu.

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

na stronie T***** R*** jest taka uwaga ;P "Uwaga! Dziewczęta, które nie rozpoczęły życia seksualnego nie powinny stosować Irygatora T***** R*** , gdyż jego użycie może spowodować przerwanie błony dziewiczej. Uwaga! O stosowaniu Irygatora T****** R*** przez kobiety w ciąży decyduje lekarz."
Czyli wychodzi na to że ja go stosować nie mogę bo seksu nie uprawiałam a jak zacznęgo stosować to przerwie mi błonę dziewiczą ;(

Wiem że bardzo wam marudze ale bardzo was proszę o odpowiedź ! ! :)

Odnośnik do komentarza

aha to już wiem skąd to wzięłaś .
IRYGATOR - wprowadzasz do pochwy !! i wtedy można przerwać błonę dziewiczą !
A jeżeli kupisz sobie w saszetkach to nic nie musisz wprowadzać , tylko rozpuszczasz sobie w wodzie (zresztą pisze na ulotce) i się podmywasz !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dokłądnie tak zadnego irygatora po prostu rozpusc i podmywaj. Szaszetki są w pudełeczku jest ich chyba 10 i są drogie ale mozesz kupic na sztuki, np. 3 saszetki jak rozdzielisz na pol to bedziesz mialam na 6 razy czyli na trzy dni rano i wieczorem i zobaczysz czy cos pomaga

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

To może ja się odniosę do kwestii wstydu przed ginekologiem, o której pisałaś na początku... Generalnie nie ma się czego wstydzic, ginekolog to lekarz, jak każdy inny. To jego praca, nic nadzwyczajnego. A każda kobieta, która przychodzi do ginekologa jest po prostu pacjentką.

Jesli wstydzisz się mężczyzny, to zawsze możesz pójść do ginekologa kobiety.

Jesli jesteś dziewicą, to ginekolog nie wykona pełnego badania ginekologicznego.

Jeśli masz problemy z upławami, a być może masz, to ginekolog może przepisac jakieś leki. Jesli jednak przejdzie Ci po tych saszetkach to możesz odłożyć tą pierwszą wizytę. Zaleca się, aby odwiedzić ginekologa jesli rozpoczeło się współżycie (lub planując, np. po pigułki antykoncepcyjne). Jesli skończy się 18 lat, a nie współżyje się, to i tak w tym wieku warto pójść i się przebadać.

Pozdrawiam :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Misia, ja natomiast pozwolę sobie odnieśc się do Twoich relacji z mamą, bo bardzo mnie zaskoczyło jak opisałas zaistniałą sytuację. To strasznie niefajnie, że Twoja mama tak dziwnie się do Ciebie odnosi. Czy macie jakiś konflikt w rodzinie? Może porozmawiaj z mamą o tym, że chciałabyś, aby okazywała Ci więcej wsparcia i pomocy i wytłumacz jej, że jestes dziewicą i po prostu masz problem natury kobiecej a ona jako matka powinna być pierwszą do pomocy.

Odnośnik do komentarza

nie wie mco w tym złego ale moja matka tego nie pojumuje ostatnio jak chciałam o tym porozmawaiać to nie dała mi dojść do głosu ze w ogóle jestem dziewicą i powiedziała " że dobrze CI tak trzeba było się nie je*** w takim wieku a teraz dostałaś jakiegoś hiva czy ch** wie co a ja z Toabą po ginekologach latać nie będę , masz za swoje , jak jesteś głupia to tak masz " tak do mnie często mówi ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...