Skocz do zawartości
Forum

Bez stanika


Gość JaMajka

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest stanik ? Ja swojego już dawno nie używałam. Polecam wolność, na plaży naturystów można bardzo ładnie opalić całe ciało.Mi to nie przeszkadza niech się grzeją w stanikach,tylko po co te złośliwe komentarze. Chyba z zazdrości ?

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.06.2022 o 06:17, Gość Fos napisał:

Naturyzm jest przyjemny,nago przyjemniej , wygodniej i zdrowiej korzystać z sauny, plaży,czy wody. Polecam, odkryłam w tym roku wolność i polecam każdemu spróbować, jak to bardzo przyjemne jest. ❤️

Odnośnik do komentarza

Kawa nago,coś wspaniałego,polecam zarówno w domu jak i na tarasie lub na działce czy plaży naturystów ❤️ Bez stanika od dawna chodzę i widzę że moje piersi dalej zachowują jędrność,a nawet delikatnie urosły i mają pełniejszy kształt ?

Odnośnik do komentarza

Cycki są fajne i takie miłe w dotyku. Każdy lubi podziwiać ich piękne kształty jak najczęściej. Ich widok zawsze poprawia mi humor i samopoczucie. Ta moda na nie noszenie stanika dla wygody i zdrowia bardzo mi się podoba ?

Odnośnik do komentarza

W taką pogodę tylko bez,od wielu lat nie korzystam, bo to mało wygodne i zdrowe dla piersi. Z plaży , sauny, czy działki bardzo lubię korzystać nago. Polecam warto spróbować, tak ładnie opalonego ciała dawno nie miałam ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena

Od lat chodzę bez stanika i bardzo polecam.Na pewno wygodniej i zdrowiej dla piersi niż w staniku,a że koleżanki , zazdroszczą to krytykują.Ja nie mam zamiaru czuć się niekomfortowo, zauważyłam że są nawet jakby trochę większe, bardziej jędrne i kształtne.

Odnośnik do komentarza

W taką pogodę to się nie dziwię że bez stanika się chodzi. Ja już od kilku lat nie noszę i wcale za nim nie tęsknię. Widzę same pozytywne skutki,są nawet trochę większe i na pewno bardziej jędrne a skóra dużo lepiej się prezentuje. Polecam wolność,warto spróbować , tylko to uzależnia,ja już chyba nigdy nie wrzucę do noszenia stanika ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...