Skocz do zawartości
Forum

Bez stanika


Gość JaMajka

Rekomendowane odpowiedzi

Najprzyjemniej mi się chodzi bez stanika. Nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera a skóra oddycha. Dodatkowo piersi stały się bardziej jędrne ,jakby trochę większe i lekko się uniosły w górę,skóra stała się bardziej sprężysta i odzyskała swój koloryt. 

Odnośnik do komentarza
Gość Bożena Kowalczyk 79

Bez stanika zaczęłam chodzić na urlopie i też widzę poprawę. Oprócz tego że wygodniej,to jakby delikatnie się uniosły, stały się bardziej jędrne i poprawił się ich kształt.Polecam wolność,nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera a skóra oddycha.

Odnośnik do komentarza

Ja bym z przyjemnością chodziła bez stanika,ale mam duże piersi. Dlatego chodzę w siateczkowych stanikach,lepiej się czuje gdy oddychają. Latem bardzo lubię plażę naturystów,tam można pozbyć się ciuchów. Nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera a skóra oddycha. Dodatkowo ślicznie można sobie całe ciało opalić. Piersi opalone w całości, bardzo ładnie się prezentują moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Sauna poprawia jędrność skóry i piersi. Korzystam od kilku lat i widzę pozytywne efekty.Najpierw do sauny,a potem do zimnej wody. Widzę że są jakby trochę większe uniosły się w górę i poprawił się ich kształt. Polecam,na pewno lepiej działa sauna niż te ,, cudowne,,  kosmetyki.

Odnośnik do komentarza

Jestem zaskoczona że oprócz tego że ich kształt i jędrność się poprawiła to są jakby delikatnie większe. Polecam, komfort bez porównania lepszy niż męczenie się w staniku. Szkoda że tak późno się o tym przekonałam. Plaże naturystów i nagie kąpiele również. Tak ładnie opalonego całego ciała jeszcze nigdy nie miałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...