Skocz do zawartości
Forum

Bez stanika


Gość JaMajka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaczęłam od chłodzenia podczas urlopu bez i tak już zostało. Na początku trzeba się przyzwyczaić gdy się ciągle chodziło w staniku. Moim zdaniem warto zrezygnować ze stanika lub chodzić w nim tylko gdy jest to konieczne dla własnego zdrowia i lepszego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Gość Pani menadżer

Próbowałam się opalać na plaży golasów ale ci faceci w podeszłym wieku tylko przychodzili popatrzeć na młode dziewczyny i to mnie wkurzało , mam prawie trzydziestkę piersi duże C i kolczyki w nich więc potrafili się zatrzymywać i stać gapiąc się a bez stanika to tylko w domu lub imprezę bo w pracy w białej koszuli to wszystko widać a to ponad sto osób by się gapili i prawdopodobnie zaraz by mnie zwolniono 

Odnośnik do komentarza

Ja do pracy też często chodzę w staniku bo muszę. Resztę czasu go unikam jak ognia,bo moje piersi za bardzo lubią wolność. Moje też mają jakby ładniejszy kształt i są bardziej jędrne, co do wielkości to troszkę większe są od czasu gdy z niego zrezygnowałam. 

Odnośnik do komentarza

Większe, chyba się nie robią od chodzenia bez stanika, mi się wydaje że to przez wzmocnienie mięśni piersiowych od nie noszenia go. Stały się przez to bardziej jędrne i się uniosły w górę więc wyglądają teraz na większe.

Odnośnik do komentarza

Chodzenie bez stanika polecam, bardzo dobre efekty daje. Moje piersi stały się bardziej jędrne, gładkie i kształtne,a nawet jakby delikatnie się powiększyły. Polecam, a miałam sobie zrobić tylko latem urlop od stanika. ?

Odnośnik do komentarza
Gość Michalstx

Sam nie wiem co mają w sobie takiego że przyjemnie się od razu robi na ich piękny widok. Bardzo lubię podziwiać ich piękne kształty, uspokajają, też poprawiają mi od razu humor i samopoczucie ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Masajowie
2 godziny temu, Gość Michalstx napisał:

Sam nie wiem co mają w sobie takiego że przyjemnie się od razu robi na ich piękny widok. Bardzo lubię podziwiać ich piękne kształty, uspokajają, też poprawiają mi od razu humor i samopoczucie ❤️

Nie na kazde, umówmy się ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...