Skocz do zawartości
Forum

Bez stanika


Gość JaMajka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się takiego efektu po 8 miesiącach sporadycznego chodzenia w staniku.Jednak to prawda ,że warto chodzić bez stanika jak najczęściej . Oprócz wygody, dodatkowo piersi dużo lepiej się prezentują?

Odnośnik do komentarza

Polecam, mi bardzo poprawia jędrność skóry. Korzystam systematycznie i po roku widzę dużą poprawę. Oprócz tego że cellulit prawie znikł to dodatkowo piersi stały się jakby delikatnie większe, bardziej jędrne,kształtne. Największe efekty sauna i morsowanie daje nam gdy korzystamy nago,wtedy korzystne działanie jest na całej powierzchnii naszej skóry.Polecam, mi bardzo poprawia jędrność skóry. Korzystam systematycznie i po roku widzę dużą poprawę. Oprócz tego że cellulit prawie znikł to dodatkowo piersi stały się jakby delikatnie większe, bardziej jędrne,kształtne. Największe efekty sauna i morsowanie daje nam gdy korzystamy nago,wtedy korzystne działanie jest na całej powierzchnii naszej skóry.

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest, bo od roku nie chodzę w staniku i widzę że stały się bardziej jędrne, gładkie,jakby trochę większe i mają ładniejszy kształt. Polecam,pływanie i plaża też jest o wiele bardziej przyjemna bez a dodatkowo ślicznie można sobie całe ciało opalić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...