Skocz do zawartości
Forum

Bez stanika


Gość JaMajka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OpalanieNaturalnie

Na plażę naturystów polecam się wybrać ,ale z obstawą chociaż jednego faceta lub w grupie kilku koleżanek. Samotnie jest się narażoną na samców szukających towarzystwa. 

Odnośnik do komentarza

Odkryłam w tym roku podczas urlopu,że chodzenie bez stanika jest bardzo wygodne i na pewno zdrowsze dla skóry. Teraz nic mnie nie ciągnie,nie ciśnie, nie ociera,skóra jest gładka i oddycha. To że koleżanki krytykują mam gdzieś,niech się męczą,chodząc w rusztowaniach jeśli im to sprawia przyjemność ?

Odnośnik do komentarza
Gość MichałKowal

Cycki są fajne,milutkie w dotyku i takie urocze. Każdy lubi podziwiać ich piękne kształty jak najczęściej. Mi ich widok zawsze poprawia humor i samopoczucie. Plażę naturystów również polecam,można tam ślicznie opalić całe ciało,bez białych śladów. Kto pływał kiedyś na golasa wie ile to radości i przyjemności daje. Polecam spróbować chociaż raz,moim zdaniem warto, już się nie mogę doczekać plażowej pogody ❤️

Odnośnik do komentarza

Oj tak, o wiele lepiej mi chodzić bez stanika, ale lubię też robić przy tym różne masaże, żeby ten biust był jędrniejszy. Do tego używam takiego fajnego kremu do biustu i dekoltu z amvi cosmetics! Bardzo polecam ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Gość Halina79

Przez cały urlop nie nosiłam i to był bardzo dobry i przyjemny czas. Latem już chyba nie będę nosić. Jest dużo przyjemniej i wygodniej. Nic nie ciągnie, nie ciśnienie nie ociera a skóra oddycha. Polecam też wolności na plaży. Oprócz tego że jest bardzo wygodne opalanie nago to skóra ślicznie wygląda bez białych śladów. ♥️

Odnośnik do komentarza
Gość Beznazawsze

To bardzo przyjemne i zdrowe. Od kilku miesięcy nie chodzę i widzę same pozytywne skutki. Oprócz tego że są trochę bardziej jędrne, gładkie i kształtne to jakby delikatnie urosły. Polecam, warto spróbować

Odnośnik do komentarza

Cycuszki są fajne i takie urocze. Każdy lubi podziwiać ich piękne kształty jak najczęściej. Mi ten widok zawsze poprawia humor i samopoczucie. Nie wiem czemu się tak bardzo dobrze czuje gdy je widzę,dotykam i masuje. W nich chyba jest coś magicznego ♥️

Odnośnik do komentarza
Gość Nagie opalanie

Cycuszki są spoczko,miło jest je widzieć a tym bardziej masować. Według badań codzieny widok kobiecych piersi przedłużaja życie i reguluje ciśnienie krwi . Mi zawsze sprawia przyjemność moc patrzeć na te przepiękne widoki ♥️. Zawsze poprawiają mi humor i samopoczucie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Mariusz 36

Mógłbym podziwiać ich piękno i masować codziennie. Mi sprawiają wiele przyjemności gdy mogę na nie patrzeć. Zawsze mi poprawiają humor i samopoczucie,a ta moda na chodzenie bez stanika bardzo mi się podoba.Jest to bardzo miłe dla oka i uspokajające. ♥️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...