Skocz do zawartości
Forum

Bez stanika


Gość JaMajka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Naturalne opalanie

Również polecam, ślicznie można całe ciało opalić,jest przyjemniej i wygodniej bez ciuchów. Polecam spróbować pływania nago. Uwielbiam to uczucie wolności,nic nie ciągnie,nie uciska i nie ociera. Warto spróbować ♥️

Odnośnik do komentarza
Gość Naturalne opalanie

Cycuszki opalone w całości ślicznie się prezentują. Mi ich widok zawsze poprawia humor i samopoczucie. Według badań częste podziwianie i masowanie kobiecych piersi przedłuża życie i obniża ciśnienie krwi. Ta moda na chodzenie bez stanika bardzo mi się podoba ❤️

Odnośnik do komentarza

Bez wygodniej,nic nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera a skóra oddycha. Warto spróbować plaży naturystów, wtedy można ślicznie opalić całe ciało bez białych śladów. Polecam też pływanie bez stroju,przyjemne uczucie wolności.

Odnośnik do komentarza
Gość Kauczukove love
21 godzin temu, Gość balonica napisał:

Jakos nie zauwazylam wiekszej zmiany a chodze i w i bez.. zalezy jak mam ochote i jaka jest pogoda ? Lubie za to bielizne erotyczna, lateksy koronki itd ?

W dziurawym przeterminowanym lateksie to cie twoi starzy zmajstrowali ?

Odnośnik do komentarza

Cycuszki są fajne i takie urocze. Miło jest podziwiać te piękne kształty i masować. Mi zawsze sprawia to wielką przyjemność i poprawia humor oraz samopoczucie. Działają na mnie,leczniczo i uspokajająco. Podobno nawet przedłużają życie, według badań ♥️

Odnośnik do komentarza

Przez cały urlop chodziłam bez stanika i teraz już mi tak zostało. Nie wiem jak mogłaś wcześniej go nosić ?. Teraz nic mnie nie ciągnie, nie ciśnienie i nie ociera a skóra oddycha. Polecam też pływanie nago i plażowanie. Tak ładnie opalonego, całego ciała jeszcze nie miałam ?

Odnośnik do komentarza

W takie upały,polecam. Chodziłam przez cały urlop bez stanika i już tak zostało. Dużo wygodniej i zdrowiej dla skóry i piersi. Nic nie ciągnie,nie ciśnienie i nie ociera a skóra oddycha. Zauważyłam nawet że po dwóch miesiącach stały się jakby trochę większe i bardziej jędrne. Polecam wolność,na plaży również,bez białych śladów lepiej się prezentują.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...