Skocz do zawartości
Forum

Na porost włosów


Gość Marika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika z Pozania

Ja używam olej konopny kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu 30ml za 29,00 zł bardzo wydajny  mam już 3 miesiąc -  bez problemu mozna zamówić online-  https://konopnapoznan.pl/masci-i-kremy-konopne/312-olejek-konopny-do-pielegnacji-ciala-i-wlosow-30-ml.html  znacznie poprawił kondycję moich wiecznie zniszczonych niczym końcówek, nie puszą mi się tak bardzo. Nie używam go regularnie, bo z systematycznością miewam problemy, ale myślę, że jeśli ktoś będzie asertywny, to jeszcze więcej zdziała ? jak farbuję włosy dodaję2 krople oleju z nasion konopi do farby i dokładnie mieszam przed nałożeniem jej na włosy niesamowicie chroni to przed uszkodzeniami ... mam to sprawdzone !!  Poza tym używam go do twarzy na wieczór. Wchłania się długo, ale z niego nie zeezygnuję nigdy. Wszystko podrażniało moją skórę, nic nie pomagało na zaczerwienienia. Skórę miałam suchą, a czasem czułam, że otarcie skóry o poduszkę już mi ją przeciera i to było niemile uczucie. Odkąd używam tego oleju editt na szczęście tego problemu nie mam ?

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinaaa

Jeśli zawiodły Cię suplementy, wcierki i szampony, to doskonałym i pewnym sposobem na porost i zahamowanie wypadania włosów jest ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym. Jestem po 3 zabiegach i efekt jest rewelacyjny!! Są gęstsze, zdrowsze i przede wszystkim przestały wypadać... Jeśli będziesz zainteresowana tematem, to polecam klinikę Vitalea w Katowicach. U nich takie zabiegi robi LEKARZ, a nie kosmetyczka... Bardzo polecam ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...