Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Mam 32 lata, moje pytanie dotyczy możliwości bycia w ciąży. W dni okołoowulacyjne współżyłam z mężem (bez zabezpieczenia), było to (teoretycznie, nie robiłam testu na owulację) 5 i 7 sierpnia. Staramy się o dziecko, regularnie współżyjemy - powyższe podałam ze względu na to, że wg. aplikacji/kalendarzyka 6.08 była owulacja. W sobotę 21.08 powinnam dostać okres - zawsze było jak w zegarku. Testy płytkowe negatywne, dzisiaj (24.08) miałam badanie betaHCG - wynik <0,2. Okresu w dalszym ciągu nie mam. Odczuwam czasem delikatny ucisk, kłucie w podbrzuszu, dużo częściej oddaję mocz i jestem senna. Czy jest możliwość, że testy i badanie krwi wykonałam zbyt wcześnie i mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigulce pl

Współżyła Pani podczas dni płodnych, więc wtedy mogłoby dojść do zapłodnienia, liczmy 07.08. Do zagnieżdżenia dochodzi około 8 dni po zapłodnieniu(wtedy widać w testach ciąże), tak więc teoretycznie ok 15.08 można było robić testy. Skoro zrobiła Pani test dziś i nic nie wyszło to niestety jest małe prawdopodobieństwo że się udało się począć. Życzę powodzenia! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

 prawdopodobieństwo ciąży było, ale na objawy ciąży zbyt wcześnie, dodatkowo beta i test potwierdzają wynik negatywny, zatem nie sadzę, żeby była Pani w ciaży, następnym razem polecam antykoncepcję - diafragma Caya kapturek naszyjkowy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...