Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kończę 8 września 18 lat. 5 września 2016 roku dostałam swoją pierwszą miesiączkę. Od tamtej pory, do dziś mam nieregularny okres. Raz mam bardzo obfity, a raz same plamienia. Bywa, że mój cykl trwa 28 dni, czasem 10, czasem pół rok, a czasem 30 dni. Przez te 5 lat miałam naprawdę każdy możliwych czas cyklu. Moja miesiączka nie trwa nigdy po 6 dni regularnie. Trwa różnie. Miałam kilka razy okres trwający po 1-3 miesiące. Czasem dostaję okresu na miesiąc, mam przerwę tydzień, dostaję okres na 3 tygodnie i przerwa znowu na miesiąc. I tak w kółko, już nie daję sobie rady. Zazwyczaj nie mam żadnych objawów przed okresem, bądź w trakcie. Czasem mnie brzuch boli oraz kręgosłup z jajnikami, oraz mam wahania nastroju. Byłam w 2018 roku u pani ginekolog, miałam USG jajników, oraz podstawowe badania krwi. Wyszły mi okej. Byłam już u lekarza 5 razy około i za każdym razem miałam przepisywane jedne i te same leki. Były bardzo tanie. Raz miałam przepisane, tylko na jeden miesiąc tabletki antykoncepcyjne, lecz one mi nie pomogły w żaden sposób. Stąd moje pytanie - czy powinnam iść do innego - prywatnego ginekologa i zrobic dokładne badania, czy może przesadzam, tak jak pani mi kiedyś powiedziała i czekać dopóki mnie nic nie boli? Mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłam wszytsko i dziękuję, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...