Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy w takiej sytuacji mogę byc w ciąży. Ostatnio 21.06 byłam nad wodą, w wodzie zaczęłam się całować z chłopakiem ja i on byłam ubrana on miał kąpielowe spodenki ja majki i spodenki jeansowe. Czułam że mu stanął ale nie mam pojęcia czy doszedł. Czy plemniki przenikają przez materiał? Ostatnio 1.07 zaniepokoiłam się poniewaz dostałam okresu w terminie ale byl on skąpy jedna Podpasja na dzień a na niej plama, trwał on do 6.07 zazwyczaj mój okres trwa 7 dni i jest obfity, w pierwszy dzień okresu mdleje wymiotuje i boli mnie brzuch a w ten okres nic źle się nie czułam. Mam 16 lat i od 12 roku życia miesiączkuje. Czy mogą to być jakieś zaburzenia hormonalne czy ciąża trochę się boje bo jestem dziewicą. Myślałam też nad tą sprawą nad wodą czy plemniki pływają i mogą się dostać do pochwy? Jeśli by miał wytrysk na mnie to bym miała sztywne spodenki? Już nie wiem co i tym myśleć.

Odnośnik do komentarza

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ekspertow ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza

nie ma szans na ciąże, na przyszłość polecam naturalną formę antykoncepcji, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...