Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...2

Witam,jestem dziewczyną (19l.) W marcu przyjęłam tabletki antykoncepcyjne,które lekarz mi przepisał. Oczywiście miałam tylko wywiad bez badań kontrolnych ( to była moja 1 wizyta) I odstawiłam po 2 dniach cyklu miesiączkowania ze względu doznania przykrych skutkówubocznych,które mi towarzyszyły przez tydzień: bolał mnie brzuch, podczas chodu traciłam pole widzenia I osłabienie,które dochodziło do utraty przytomności w niektórych momentach,również mnie serce bolało jak i czułam duży niepokój najbardziej podczas snu. Teraz okres spóźnia mi 2 dzień czy to jest normalne? Nie pomijając faktu razem z partnerem zabiezpieczaliśmy się podczas stosunku nawet podczas gdy brałam tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Musisz ustabilizować cykl. Proponuję zamówić tester owulacyjny i kontrolować regularnie. MOżesz zobaczyć sobie tester na ślinę Afrodyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...