Skocz do zawartości
Forum

Jak powinna wyglądać moja dieta?


Gość p...7

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry błagam proszę o pomoc mam dietę redukcyjna 1700 kcal 90g 50g =2300 kcal niewiem. Oco chodzi ile wkoncu mam tej diety czy ja wogule natym schudnę a nie odwrotnie dodam że ważę 68kg wzrost 170 cm lat 33 zależy mi by schudnac 7kg będę wdzięczna za pomoc ile powinna mieć dieta ile gram węglowodanow i białka

Odnośnik do komentarza

Porozmawiaj z Pomelo w sprawie dopasowania diety standardowej lub specjalistycznej. Obsługują nawet kobiety w ciąży, czy klientów poszukujących jadłospisów oczyszczających organizm przez poważniejszymi życiowymi wyzwaniami. Do tysięcy lokalizacji w Polsce dostarczają, więc raczej nie będziesz miał problemów z zamówieniem.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że bardzo ważne są Twoje preferencje żywieniowe. Ja bardzo lubię kuchnię śródziemnomorską i właśnie taka kuchnia często gości w moim domu. Staram się również prowadzić zdrową dietę. Ostatnio zainteresowały mnie produkty marki SoWell, które znalazłam na delikatesy.24 i zastanawiam się nad ich zamówieniem. Korzystaliście już może z tych produktów? 

Odnośnik do komentarza

To jak powinna wyglądać dieta poszczególnej osoby tak na prawdę w dużej mierze zależy od dietetyka. Na pewno moim zdaniem nie powinno się diety układać samemu nie mając o tym najmniejszego pojęcia. Poza tym przy ułożonym planie żywieniowym albo gotujemy sami albo mamy możliwość zamówienia cateringu dietetycznego https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny/krakow

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...