Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość a...9

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...9

Witam, od od 8 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne oraz używam maści na trądzik (izotziaja i normaclin). Moim problemem był lekki trądzik na czole oraz dekolcie, natomiast trochę gorszy trądzik na plecach. Do pewnego momentu wszystko było swietnie, niedoskonałości zeszły, natomiast około listopada/ grudnia zaczęły mi się pojawiać drobne pryszcze na plecach. Do tej pory się z tym nie uporałam i ciagle dochodzą jakieś nowe zmiany na plecach. Nie jest tak źle jak na początku, ale nie jest tez tak dobrze jak było na przykład w sierpniu. Dalej biorę te same tabletki i stosuje te same maści. Od czego może się tak dziać? Może to przez za małą dawkę hormonów i powinnam się przerzucić na inne tabletki? Bardzo proszę o pomoc, jest to mój ogromny kompleks i ciężko mi jest patrzeć na to jak powraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 2121

Może musisz zmienić tabletki, a jako antykoncepcję polecam wkładkę diafragma caya jest bardzo wygodna i bezpieczna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...