Skocz do zawartości
Forum

Kochanek powiedział do mnie : ratuj związek


Gość Hll

Rekomendowane odpowiedzi

Rozczarowałam się. Dowiedział się od kogoś że nie jestem sama, ale mamy kryzys, już 2 myślałam że w końcu sobie kogoś znalazłam i będę mogła na dobre odejść a tymczasem takie słowa.. Czy to znaczy że jemu nie zależy na mnie? 

Odnośnik do komentarza

Tak wychodzi jak się chce zjeść ciastko i mieć ciastko. 

Zamknij jedną relacje, dopiero myśl o drugiej. 

To kochanek rozczarował się Tobą, bo go oszukałaś. 

13 minut temu, Gość Hll napisał:

Czy to znaczy że jemu nie zależy na mnie? 

To już nie ma znaczenia. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie sądzę by mu zależało. Nie chcę się czuć jak zużyta zabawka bo prowadzę się jak święta i na to nie zasługuje. Oszustwo??? Gdzie? 

Przemilczałam temat bo to już 2 kryzys, przerwa... Podejrzewam że sie zejdziemy ale po co psuć coś co kiełkuje?? 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Gość Hll napisał:

bo prowadzę się jak święta

... mając kochanka!? 

35 minut temu, Gość Hll napisał:

Oszustwo??? Gdzie? 

Przemilczałam temat bo to już 2 kryzys

To przemilczenie było oszustwem. Nie ma nic do tego Twój drugi czy piąty kryzys małżeński. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Hll napisał:

bo prowadzę się jak święta

? która jest Twoją patronką?

5 godzin temu, Gość Hll napisał:

Nie chcę się czuć jak zużyta zabawka

On pewnie też nie chciał się czuć jak zabawka

5 godzin temu, Gość Hll napisał:

Oszustwo??? Gdzie? 

TU: bzykasz się z facetem nieświadomym, że jesteś w związku. Celowo i z premedytacją zataiłaś przed nim ten fakt. W tak istotnej sprawie, to oszustwo.

 

5 godzin temu, Gość Hll napisał:

Przemilczałam temat bo to już 2 kryzys, przerwa...

To ne jego problem, tylko Twój.

5 godzin temu, Gość Hll napisał:

Podejrzewam że sie zejdziemy ale po co psuć coś co kiełkuje?? 

Na jego miejscu podlałabym to "coś" randopem.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Hll napisał:

Rozczarowałam się. Dowiedział się od kogoś że nie jestem sama, ale mamy kryzys, już 2 myślałam że w końcu sobie kogoś znalazłam i będę mogła na dobre odejść a tymczasem takie słowa.. Czy to znaczy że jemu nie zależy na mnie? 

Ty się rozczarowałaś???? A on, kochanek nie miał prawa poczuć się oszukany gdy się dowiedział że mając kogoś kręcisz z nim świadomie?

No nie dziw się tym słowom skoro prawda wyszła na jaw.

Chciałaś go mieć jak sama piszesz jako opcję rezerwową gdy obecny związek  oficjalny dopadnie kolejny kryzys i uznasz że to koniec. Dobrze to rozegrałaś ale gorzej pomyślałaś.. Grałaś ma dwa fronty to teraz masz za swoje. 

Ciekawe co postanowisz. Może teraz będzie dało radę naprawić te kryzysy z obecnym partnerem skoro opcji rezerwowej już nie ma?

Zupełnie inaczej by to wyglądało gdyby kochanek wiedział że grasz na dwa fronty.. A tymczasem oszukałaś go.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Yonka1717 napisał:

? która jest Twoją patronką?

On pewnie też nie chciał się czuć jak zabawka

TU: bzykasz się z facetem nieświadomym, że jesteś w związku. Celowo i z premedytacją zataiłaś przed nim ten fakt. W tak istotnej sprawie, to oszustwo.

 

To ne jego problem, tylko Twój.

Na jego miejscu podlałabym to "coś" randopem.

Ty naprawdę wierzysz ze faceci mają wyższe uczucia? Może mają ego, ale to w drugą stronę nie działa.... Oni chętnie traktują kobiety przedmiotowo...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość G o s c napisał:

Ty naprawdę wierzysz ze faceci mają wyższe uczucia? Może mają ego, ale to w drugą stronę nie działa.... Oni chętnie traktują kobiety przedmiotowo...

Tm jest zdecydowanie za duże uogolnienie. Jakaś grupa na pewno istnieje, która tak wyznaje ale generalnie nie jest najgorzej. 

Co do drugiego. Fakt kobiety są bardziej rozwinięte emocjonalnie i wewnętrznie ale to nie czyni ich z góry jednymi które mogą mieć tzw. Wyższe uczucia. Byłoby to niesprawiedliwe.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.11.2020 o 18:58, Gość Hll napisał:

Właśnie nie sądzę by mu zależało. Nie chcę się czuć jak zużyta zabawka bo prowadzę się jak święta i na to nie zasługuje. Oszustwo??? Gdzie? 

Zachowujesz się jak święta? Masz męża i kochanka o ile dobrze czytam.... tak się zachowuje święta? Oszukiwałaś kochanka nie mówiąc, ze masz męża, logiczne przecież ?

W ogóle to zabrzmiało jak zmyślony wątek...

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...