Skocz do zawartości
Forum

Jak mam naprawić stosunki z partnerem?


Gość a...7

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 50 lat jestem wdową. Od pół roku Przeprowadziłam się do partnera który ma 47 lat . Na początku było super. Od jakiegoś czasu jest nie miły agresywny w stosunku do mnie . Wszystko mu przeszkadza . Przeszkadza że nuce sobie piosenki . Że wolno pije kawę. Czepia się o wszystko. Oboje pracujemy . Weekend mamy wolny . Nie spędzamy razem tylko osobno z telefonami w ręku. Gdy próbuje porozmawiać to nie karze mi się odzywać. Nie wspomnę o sexie. Zawsze jest zmęczony i potrzebuje ciszy i spokoju . Z telefonem się nie rozstaje . Założył nawet pin do telefonu . Gdy wraca z pracy i dzwonię aby wstąpił do sklepu to stałe ma zajęty telefon. Co chwilkę zagląda i pisze . Mieszkam u niego .on wynajmuje mieszkanie i czasami słyszę że mnie spakuje i odesle skąd wróciłam. Są dni gdzie jest naprawdę mily troskliwy czuły kochany. Na Pyta nie czy mnie Kocha .odpowiada że tak i mnie nie zdradza . Nie wiem co mam robić. Kocham go i nie chce go stracić. Ale boję się co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Co Ty niby nasz naprawiać? On to powinien zrobić. Na początku związku zawsze jest pięknie, teraz pokazuje jaki jest naprawdę. 

Szanuj siebie, spakuj się sama i odejdź, bo on Ciebie nie będzie szanował, jak sama do siebie nie masz szacunku. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...