Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...a

Witam . Jestem w 9tyg. ciąży , właśnie odebrałam wyniki z laboratorium i wynik V21-p/ciała p/w w różyczce w klasie Ich mam 1745,0 IU/ml V24 p/ciała p/w różyczce w klas9r Gum 1 030 COI czy to znaczy , że właśnie mam różyczka? Jestem, przerażona tym co przeczytałam na Internecie a wizytę mam dopiero w piątek i oszaleje do tego momentu ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

cos zle przepisalas

wskaz wyraznie, ktore z nich to IgG, a ktore IgM - i jakie sa normy dla IgM

Jezeli IgM jest ujemne, to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Poprawiam

Więc tak:

-  V21-p/ciała p/w w różyczce w klasie IgG mam 1745,0 IU/ml  . Wynik ujemny >10 , wynik dodatni >=10, ............

-V24 p/ciała p/w różyczce w klasie IgM 1 030 COI . Wynik wyrazony indeksem punktu odciecia .. wynik ujemny <0,8 ; wynik jedenoznaczy >=0,8 -1,0; wynik dodatni >=1,0.

Co to znaczy ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Poprawiam

-  V21-p/ciała p/w w różyczce w klasie IgG mam 1745,0 IU/ml  . Wynik ujemny >10 , wynik dodatni >=10, ............

-V24 p/ciała p/w różyczce w klasie IgM 1 ,030 COI . Wynik wyrazony indeksem punktu odciecia .. wynik ujemny <0,8 ; wynik jedenoznaczy >=0,8 -1,0; wynik dodatni >=1,0.

Tak, jest.  Przepraszam ale jestem tak zdenerwowana , że nie zauważyłam go..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

to jest wynik graniczny, moze falszywie dodatni

moim zdaniem badanie do powtorzenia, ale zobaczymy, co powie lekarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Poprawiam

Byłam dzisiaj w innym laboratorium na własną rękę i po 6 dniach mam takie wyniki.. pytanie,  czy to możliwe,  żeby tak spadły czy poprostu tamte laboratorium popełniło błąd? I co te wyniki znaczą? 😭

-Różyczka  IgG 550.0 IU/ml  .                                         Wynik ujemny >10 , wynik dodatni >=10, ............

- różyczce IgM 1 ,35 COI .                        wynik ujemny <0,8 ; wynik jedenoznaczy >=0,8 -1,0; wynik dodatni >=1,0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

są podobne: IgM jest słabo dodatnie

może taka "uroda"

Jutro pokazesz te wyniki lekarzowi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Poprawiam

Tak, pokaże..  ale czy to znaczy, że obecnie mam różyczkę lub ją miałam w ciąży czy , że poprostu ją kiedyś miałam.? Bo każdy mówi co innego 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...