Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jestem w 9tyg. ciąży , właśnie odebrałam wyniki z laboratorium i wynik V21-p/ciała p/w w różyczce w klasie Ich mam 1745,0 IU/ml V24 p/ciała p/w różyczce w klas9r Gum 1 030 COI czy to znaczy , że właśnie mam różyczka? Jestem, przerażona tym co przeczytałam na Internecie a wizytę mam dopiero w piątek i oszaleje do tego momentu ..

Odnośnik do komentarza

Więc tak:

-  V21-p/ciała p/w w różyczce w klasie IgG mam 1745,0 IU/ml  . Wynik ujemny >10 , wynik dodatni >=10, ............

-V24 p/ciała p/w różyczce w klasie IgM 1 030 COI . Wynik wyrazony indeksem punktu odciecia .. wynik ujemny <0,8 ; wynik jedenoznaczy >=0,8 -1,0; wynik dodatni >=1,0.

Co to znaczy ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Poprawiam

 

-  V21-p/ciała p/w w różyczce w klasie IgG mam 1745,0 IU/ml  . Wynik ujemny >10 , wynik dodatni >=10, ............

-V24 p/ciała p/w różyczce w klasie IgM 1 ,030 COI . Wynik wyrazony indeksem punktu odciecia .. wynik ujemny <0,8 ; wynik jedenoznaczy >=0,8 -1,0; wynik dodatni >=1,0.

Tak, jest.  Przepraszam ale jestem tak zdenerwowana , że nie zauważyłam go..

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Poprawiam

Byłam dzisiaj w innym laboratorium na własną rękę i po 6 dniach mam takie wyniki.. pytanie,  czy to możliwe,  żeby tak spadły czy poprostu tamte laboratorium popełniło błąd? I co te wyniki znaczą? ?

-Różyczka  IgG 550.0 IU/ml  .                                         Wynik ujemny >10 , wynik dodatni >=10, ............

- różyczce IgM 1 ,35 COI .                        wynik ujemny <0,8 ; wynik jedenoznaczy >=0,8 -1,0; wynik dodatni >=1,0

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...