Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W marcu została wykryta u mnie torbiel na lewym jajniku. Udałam się wtedy do ginekologa, ponieważ spóźniała mi się miesiączka. Pani ginekolog powiedziała, że torbiel zniknie wraz z wystąpieniem miesiączki, która nastąpiła w ten sam dzień. Od tamtej pory miesiączki występowały u mnie co 29,30 i ostatnia 31 dni. Przedtem mój cykl trwał 21 dni. Dodam, że od lutego zaczęłam być aktywna seksualnie. Od 12 dni biorę tabletki antykoncepcyjne Atywia, wzięłam je wraz z pierwszym dniem wystąpienia miesiączki, która wystąpiła 32 dnia. Od pierwszego dnia brania tabletki występuje u mnie plamienie w kolorze raz jasnobrązowym, raz brunatnym, a niekiedy występuje przy tym krew. Niepokoi mnie to, ponieważ okres powinien skończyć się 29 maja. Czasem tej krwi leci więcej, czasem mniej. Wczoraj, tj.4.05, odczułam ból przy stosunku, tak jakby coś blokowało w pochwie dalsze wsunięcie członka. Przy oddawaniu moczu pod koniec zaczynam czuć ból, mam wrażenie że jest promieniujący od łechtaczki. Stąd moje pytanie - czy jest to wina torbieli, czy moze tabletek? Boję się, że dzieje się coś niepokojącego. W przyszłym tygodniu mam maturę, nie mam jak się udać teraz do ginekologa, dlatego chciałabym zaczerpnąć porady eksperta. Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Plamienie może czasami występować gdy organizm reaguje na tabletki anty. które są tabletkami hormonalnymi. W czasie stosowania na poczatku tabletek organizm się do nich przyzwyczaja. Po maturze proszę iść do ginekologa i powiedziec o kolorze plamienia i o tym że czuła pani ból przy stosunku. Oddawanie bolesne moczu moze być kwestią infekcji więc prosze też stosować odpowiednią higienę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...