Skocz do zawartości
Forum

Czy takie zachowanie to objaw jakiejś choroby?


Gość j...k

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Chciałam się zapytać o to co to za objaw. Długo szukałam pracy a jak ją znajdowałam to najczęściej naprawdę musiałam ją znajdować przez pewne oszustwa mówienie nieprawdy. Kiedy pracowałam to nie dla pieniędzy. Ja nie wiem jak wykorzystywać pieniądze. Interesuje mnie najpierw zwierzęta, ekologia, zdrowe odżywianie, zdrowy styl zycia. Jeżdze tylko na rowerze -jedyny sport. Najlepszy dla mnie byłby zakon ale nie lubie się modlić. Wierze w Jezusa mam wiedze którą w szkole posiadłam na ten temat i to mi wystarcza. Chce żyć ja czuje. Spokój to moja droga. Przychodzę do dzieci bo czuje że tego potrzebują. Pomagam im ile mogę ale uczę samodzielności i proszenia o pomoc. Jak zakochuje się to w niewłaściwych ludziach np oni coś chcą odemnie i chcą się zaprzyjaźnić by mieć poznajomośći a ja się zakochuje by im było głupio. Ale oni nigdy się nie przyznają do błedu tylko odchodzą. Co to jest.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość j...k napisał:

najczęściej naprawdę musiałam ją znajdować przez pewne oszustwa mówienie nieprawdy.

Dlaczego? 

 

8 godzin temu, Gość j...k napisał:

Kiedy pracowałam to nie dla pieniędzy. Ja nie wiem jak wykorzystywać pieniądze. 

Dlaczego? 

 

8 godzin temu, Gość j...k napisał:

Co to jest.

Tylko kto to ma wiedzieć, jak nie Ty sama. 

Może napisz konkrety o sobie, czy masz stwierdzoną jakąś chorobę/ dysfunkcję? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.04.2020 o 14:25, Gość j...k napisał:

np oni coś chcą odemnie i chcą się zaprzyjaźnić by mieć poznajomośći a ja się zakochuje by im było głupio.

Trochę to zagmatwane. Oni się zakochują interesowanie-tak? A Ty żeby im nie było głupio-tak? To znaczy, że się nie zakochujesz ani oni się nie zakochują. Zakochujemy się bez powodu, ot tak. W ogóle interesuje mnie ile masz lat?

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...