Skocz do zawartości
Forum

Gupia trzpiotka owinela mojego faceta wokol palca! co robic??


Gość elina

Rekomendowane odpowiedzi

Moj maz  jest przebojowy, stanowczy a chyba zakochal sie w innej.Mamy dziecko, wiec nie odejde. Podejrzewam ze to przez ciąże, brak sexu zaczął szukac przygod w internecie.Okazalo sie ze byl na portalu erotycznym i znalazł ją - otwartą w sexie do granic mozliwosci, zwykla szm/ata! Trojkaty, gangbangi, sex oralny,analny, w plenerze, gdzie sie da. FUUUUUUU

I spotkali sie a teraz on jej pisze ze ciagle o niej mysli, lubi na nia patrzec, ma w cholere jej zdjec bo sam o to prosi i ona wysyla, co smieszne ona mowi ze to tylko sex a ten jej nawet proponowal zwiazek, majac mnie!!! i ktos tu mowi, ze przejscie z sexu do zwiazku jest niemozliwe?? jak to mozliwe, ze on robi dla niej wszystko, jest ulegly na maxa podczas gdy do mnie mowi rozkazujacym tonem i zmienia mnie??? jak ją odsunąć? bo nie bede mordować, zabije smiecia a odsiedze za czlowieka.-ona dobrze wie ze moj ma zone

Odnośnik do komentarza

Pretensje miej do męża, bo on tu głównie jest winny. On nigdy nie będzie Ci wierny, więc nie pozostaje Ci nic innego, jak rozwód. To, że macie dziecko, nie zwiąże was na siłę. 

Dziwię się, że Ty po takich jazdach męża, chcesz być z nim. 

Ty jej nie odsuniesz, bo to jest rola Twojego męża, ale jak nie ta, to będzie następna. 

Aż nie do wiary jest ta historia. Szanuj się kobieto. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gość elina napisał:

Moj maz  jest przebojowy, stanowczy a chyba zakochal sie w innej.Mamy dziecko, wiec nie odejde.

Rozumiem że to dla dobra dziecka.

57 minut temu, Gość elina napisał:

Podejrzewam ze to przez ciąże, brak sexu zaczął szukac przygod w internecie.

Po ciąży możesz nie mieć ochoty sypiac z mężęm, ale jeżeli w ogóle cały czas mu odmawiasz to dziwisz się zaistniałej sytuacji? Przeciez nie jesteś z eunuchem.

Godzinę temu, Gość elina napisał:

Okazalo sie ze byl na portalu erotycznym i znalazł ją - otwartą w sexie

Czyli ty mu zabroniłaś a masz pretensje że pozycja misjonarska mu raz na rok nie wystarcza po zrobieniu dziecka?

Godzinę temu, Gość elina napisał:

ona mowi ze to tylko sex a ten jej nawet proponowal zwiazek

Cóż, może ona potrzebuje tylko jego kasy i zainteresowania co dostaje. Natomiast on aby mieć jej zainteresowanie i spotkania z nią powie i obieca wszystko.

Godzinę temu, Gość elina napisał:

jak to mozliwe, ze on robi dla niej wszystko, jest ulegly na maxa podczas gdy do mnie mowi rozkazujacym tonem i zmienia mnie??? jak ją odsunąć

Jeżeli tak ci zalezy na zdradzającym cie męzu to zadbaj o siebie i rób z nim to czego nigdy jeszcze z nim nie robiłas, a prawdopodobnie ona zrobiła wszystko.

Godzinę temu, Gość elina napisał:

ona dobrze wie ze moj ma zone

Ona nie jest twoim mężem. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Popełniasz klasyczny błąd, jaki popełnia większość zdradzanych żon - walczysz o dupka, przelewając swoją złość na jego kochankę.

Jeśli satysfakcjonuje Cię małżeństwo z facetem, który Cię nie szanuje, nie kocha, wzdycha do innej, nie wykazuje żadnej skruchy (rozumiem, że on wie, że Ty wiesz), to siedź w tym bagnie, spalaj się nadal, noś na rękach tego palanta i trać życie i zdrowie.

Masz jakiś cień szansy na uratowanie małżeństwa, które na ten moment jest w ruinie. Tylko ostre cięcie i kubeł zimnej wody na łeb zdrajcy może (ale nie musi) cokolwiek zmienić. Zbierz dowody zdrady, zabezpiecz jej, wywal dupkowi kawę na ławę, nie proś, nie błagaj, nie awanturuj się i nie histeryzuj, tylko każ mu pakować manele i niech wynosi się do kochanki. Ustal wysokość alimentów na dziecko i jego kontakty z dzieckiem i pogoń dziada.  Zrób to naprawdę, a nie strasz i nie zmieniaj zdania, ani nie wybaczaj po jego ewentualnym pokajaniu się.

Nie zamieszka sam, zastanowi się co stracił, a Ty w tym czasie nie kontaktuj się z nim, ewentualnie tylko w sprawach dziecka. Tylko Twoja twarda postawa może przywrócić mu zdrowy rozsądek. Nie masz oczywiście gwarancji, że on wróci, a nawet gdyby chciał wrócić, to już wiesz z kim masz do czynienia. Jeśli nie wróci, to tylko będzie dowód, że on Cie nie kocha, nie zależy mu na tobie i rodzinie, dlatego to, co teraz robisz (miotasz się i walczysz) nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość elina napisał:

jak to mozliwe, ze on robi dla niej wszystko, jest ulegly na maxa podczas gdy do mnie mowi rozkazujacym tonem i zmienia mnie???

Zacytuję coś, co już tu na forum wklejałam chyba z 2 razy. Da Ci obraz w czym ona wydaje się być lepsza od zony.

"Mężczyzna kocha nie samą kobietę, a swój stan przy niej. Swoje samopoczucie.
Dlatego Prawdziwa Kobieta nie musi być najładniejsza, najinteligentniejsza i odnosząca sukcesy w życiu społecznym. Prawdziwa Kobieta obdarowuje mężczyznę przede wszystkim stanem, a nie mądrością, nie pięknem, nie ciałem, nie sukcesami. Kobieta, która stwarza u mężczyzny szczególny stan – męski, zawsze będzie kochana. Stwarza ten stan, rozkoszując się towarzystwem swojego mężczyzny i podziwiając go. Ten szczególny stan zawsze będzie przyciągał go jak magnes".
Siergiej Łazariew

 

23 godziny temu, Gość elina napisał:

jak ją odsunąć?

Pytanie powinno brzmieć: jak się od niego odsunąć?

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...