Skocz do zawartości
Forum

Zdrada wykryta po czasie.


Gość Zdradzony28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zdradzony28

Witam otóż dowiedziałem się że moja obecna żona dopuściła się zdrady podczas swojego wieczoru panieńskiego. Dostałem to nagranie od "życzliwego". Ciężko mi jest to ogarnąć. W marcu będziemy obchodzili 2 rocznice ślubu. Zastanawiam się czy nie mówić jej że wiem, czy raczej powinienem zareagować?

Odnośnik do komentarza
Gość Zdradzony28

Na filmiku widać jak zlizuje bitą śmietanę z penisa czarnoskórego striptizera.
Nasze małżeństwo jest udane , teraz mam dylemat obawiam się że to popsuje nasze relacje. Chciałbym nigdy nie zobaczyć tego nagrania.

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo mi się chce wierzyć w to co piszesz, nagle po dwóch latach ktoś wysyła Ci te filmiki, w takim razie kto to jest i dlaczego to robi teraz, porozmawiaj z nim.
Może ma jakiś cel i jest to fotomontaż, teraz wszystko można doklejać do zdjęć.
Porozmawiaj żoną, zapytaj wprost jak było faktycznie, czy te filmiki są prawdziwe. Jej reakcja wszystko Ci powie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Nigdy nie wybaczyłbym zdrady. Według mnie to szczyt frajerstwa. Nawet ona nie będzie cię szanować jeśli to wybaczysz. Kobieta nie jest w stanie szanować zdradzonego przez nią faceta. Już Cię nie szanuje skoro to zrobiła.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze zastanów się, czemu się źle czujesz z tego powodu. Współżycie pozamałżeńskie jest zdradą, ponieważ naraża Cię na cudze dzieci oraz na zakażenie chorobą, przenoszoną drogą płciową — to chyba nie ten przypadek, ale możecie się zbadać na te okoliczności. Po drugie, możesz się czuć niekochany — w takim razie idź do psychologa. Miej na uwadze, że żona może uznać Twoje zastrzeżenia za nieracjonalne. Powinieneś to z nią uzgodnić przed podjęciem współżycia, teraz trzeba pójść na terapię, najlepiej wspólnie. Możesz też nic jej nie mówić i iść prosto do adwokata, ale wtedy też czeka Was mediacja i nie ma pewności orzeczenia o winie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdradzony28

Już rozmawialiśmy. Nie było to łatwe czułem się totalnie upokorzony i dalej tak jest. Na chwilę obecną chce rozwodu.Okazało się ze zdradzała mnie cały czas. Przyznała mi się , nie czułem w jej głosie złości raczej skruchę. Podała pewien argument o którym myślę. Mianowicie twierdzi że ma coś takiego jak heterochromofilia czyli fetysz koloru skóry.Twierdzi też że chodzi na terapię.
Nie wiem co myśleć, zaczynam odczuwać jej brak.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, przez całe wasze wspólne życie i pewnie znajomość twoja żona zabawiała się na rózne sposoby m.in. zlizując z przyrodzenia i pewnie nie tylko bitą śmietanę jakiemuś panu o ciemnej karnacji (lub róznym panom). Nie powiedziała ci o heterochromofilii która jest pewnym fetyszem seksualnym dot. seksu z panami o ciemnej karnacji. A co byś zrobił gdyby zaszła w ciążę i urodziło sie wam dziecko gdzie widać by było że tatusiem nie jesteś ty, a jakiś czarnoskóry pan? Jaką kolejną chorobę by ci wmówiła. Jesteście niecałe 2 lata po ślubie a twoja żona cię okłamywała. Ona wyraziła skruchę ale cię zdradzała. Po takiej informacji zrób sobie testy na HIV (robi się anonimowo) i na choroby weneryczne. I lepiej dla ciebie że dostałeś te filmiki. Twoim argumentem są te filmiki oraz to że ci nic nie powiedziała o chorobie. Co do wglądu w dokumentację medyczną żony to tutaj masz wszystko: http://prawalekarzy.pl/artykuly/czy-rodzina-ma-prawo-wgladu-w-dokumentacje-medyczna-pacjenta-4

Odnośnik do komentarza
Gość Zdradzony28

K**wa, jak sobie teraz pomyślałem jakie mogą być tego konsekwencje, aż mi się krew gotuje. Trzeba się zbadać, jak mogłem o tym nie pomyśleć. Sama przyznała że traciła kontrolę w obecności takiego czarnoskórego więc w to że się zabezpieczała nie wierzę.
Dalej nie wiem kto jest tym "życzliwym", jak dużo osób o tym wiedziało. Znajome z wieczorku raczej będą po jej stronie. Znam je , kilka nawet dobrze ,zawsze takie miłe dla mnie a za plecami się pewnie śmiały.

Odnośnik do komentarza

~Zdradzony28
Na filmiku widać jak zlizuje bitą śmietanę z penisa czarnoskórego striptizera.
Nasze małżeństwo jest udane , teraz mam dylemat obawiam się że to popsuje nasze relacje. Chciałbym nigdy nie zobaczyć tego nagrania.

Mógłbyś zdefiniować, doprecyzować, to co pogrubiłem?

~Zdradzony28
Już rozmawialiśmy. Nie było to łatwe czułem się totalnie upokorzony i dalej tak jest. Na chwilę obecną chce rozwodu.Okazało się ze zdradzała mnie cały czas. Przyznała mi się , nie czułem w jej głosie złości raczej skruchę. Podała pewien argument o którym myślę. Mianowicie twierdzi że ma coś takiego jak heterochromofilia czyli fetysz koloru skóry.Twierdzi też że chodzi na terapię.
Nie wiem co myśleć, zaczynam odczuwać jej brak.

Teraz Jesteś już w komfortowej sytuacji - nic nie musisz, co najwyżej możesz. Masz dowody ze zdrady, o ile drugi filmik nie jest z tej samej imprezy co pierwszy. Możesz odczekać, aż emocje w Tobie opadną i dopiero wtedy podjąć decyzję, co z małżeństwem zrobić - rozwód, separacja, czy dać Wam drugą szansę. W każdym razie, tak na teraz, nie daj złapać się na stały w takich momentach numer - seks jakiego jeszcze w życiu nie miałeś, albo na stwierdzenie - jestem w ciąży.
Najlepiej jak zrobi badania i przedstawi Ci wyniki na wszystko co przenosi się drogą płciową z WZW włacznie. Będziesz miał pewność, że sam nie musisz na nic się leczyć... albo musisz...

~onkaY

Nawet nie próbuj, oczywiście, że niczego się nie dowiesz., bo obowiązuje go tajemnica.

Ale przynajmniej zobaczy jaki ma kolor skóry.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdradzony28

"Mógłbyś zdefiniować, doprecyzować, to co pogrubiłem?"

"Teraz Jesteś już w komfortowej sytuacji - nic nie musisz, co najwyżej możesz. Masz dowody ze zdrady, o ile drugi filmik nie jest z tej samej imprezy co pierwszy. Możesz odczekać, aż emocje w Tobie opadną i dopiero wtedy podjąć decyzję, co z małżeństwem zrobić - rozwód, separacja, czy dać Wam drugą szansę. W każdym razie, tak na teraz, nie daj złapać się na stały w takich momentach numer - seks jakiego jeszcze w życiu nie miałeś, albo na stwierdzenie - jestem w ciąży.
Najlepiej jak zrobi badania i przedstawi Ci wyniki na wszystko co przenosi się drogą płciową z WZW włacznie. Będziesz miał pewność, że sam nie musisz na nic się leczyć... albo musisz..."

"Ale przynajmniej zobaczy jaki ma kolor skóry. [/quote]"

Może źle to napisałem wydawało mi się że jest udane.Naprawdę się dogadywaliśmy nie sądziłem że to jest tylko fasada naszego związku. Może byłem ślepy, nie domyślałem się.
Drugie nagranie tez jest z wieczorku i tam uprawiają seks oralny z finałem w jej ustach.

Odnośnik do komentarza

~Zdradzony28

Może źle to napisałem wydawało mi się że jest udane.Naprawdę się dogadywaliśmy nie sądziłem że to jest tylko fasada naszego związku. Może byłem ślepy, nie domyślałem się.
Drugie nagranie tez jest z wieczorku i tam uprawiają seks oralny z finałem w jej ustach.

Dogadywanie się, brak problemów natury finansowej, lokalowej itp. to jeszcze nie wszystko. Podstawą związku, przede wszystkim małżeńskiego jest bliskość fizyczna. Nie było problemów w Waszym narzeczeństwie, a później w małżeństwie z seksem? Chodzi o częstotliwość, intensywność,doznania? Nie Musisz odpowiadać na forum. Przemyśl to sobie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdradzony28

starrgates
~Zdradzony28

Może źle to napisałem wydawało mi się że jest udane.Naprawdę się dogadywaliśmy nie sądziłem że to jest tylko fasada naszego związku. Może byłem ślepy, nie domyślałem się.
Drugie nagranie tez jest z wieczorku i tam uprawiają seks oralny z finałem w jej ustach.

Dogadywanie się, brak problemów natury finansowej, lokalowej itp. to jeszcze nie wszystko. Podstawą związku, przede wszystkim małżeńskiego jest bliskość fizyczna. Nie było problemów w Waszym narzeczeństwie, a później w małżeństwie z seksem? Chodzi o częstotliwość, intensywność,doznania? Nie Musisz odpowiadać na forum. Przemyśl to sobie.

Uprawialiśmy seks prawie codziennie. Nie odmawiała mi seksu.Teraz jednak wątpię czy orgazmy nie były udawane. Jedynie niechętnie podchodziła do seksu oralnego w moją stronę.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdradzony28

Okropnie się czuje, dochodzi brak snu nie mogę się na niczym skupić.
Okazała mi totalny brak szacunku, potraktowała jak śmiecia.Strasznie to uderzyło w moje ego. Teraz do do mnie dochodzi. Napisała mi sms-a z prośbą o spotkanie. Na razie nie odpisuje. jak już to powinna zadzwonić
Dziękuje wam za porady, muszę się pozbierać. Pójdę jutro do przychodni ogarnąć badania. Poszukam prawnika

Odnośnik do komentarza
Gość latowmiescie

lekarz i prawnik to dobry pomysł
kobieta ma problem i nie chodzi o to, żeby ją dołować, może nawet nie rozmyślnie to robiła - jeśli chodzi na terapię, to chyba próbuje coś z tym zrobić

ale
nie powinna Ciebie oszukiwać, ukrywać takich rzeczy i przede wszystkim narażać na konsekwencje np na choroby weneryczne czy "wpadka" z innym panem.
Nie sądzę, że mógłbyś jej teraz zaufać.
Współczuję. To pokazuje, że czasem za piękną fasadą kryją się niefajne rzeczy.

Jeszcze zostaje wątek "życzliwego" - jeśli filmik jest z wieczoru panieńskiego, to najprawdopodobniej któraś z dziewczyn go zrobiła. Ogólnie kiepska sprawa, bo pewnie dziewczyny wiedzą, że twoją żonę kręcą czarni - stąd na panieńskim taki striptizer... Może nawet specjalnie to zaplanowały... Dziwne i niesmaczne, żeby aż do takiej sytuacji dopuścić jak opisywałeś... W głowie się nie mieści. Jeszcze to nagrywać i po dwóch latach wysyłać Tobie...
Naprawdę dziwne. A kto jeszcze ten filmik oglądał w tym czasie?

Odnośnik do komentarza
Gość Zdradzony28

~latowmiescie
lekarz i prawnik to dobry pomysł
kobieta ma problem i nie chodzi o to, żeby ją dołować, może nawet nie rozmyślnie to robiła - jeśli chodzi na terapię, to chyba próbuje coś z tym zrobić

ale
nie powinna Ciebie oszukiwać, ukrywać takich rzeczy i przede wszystkim narażać na konsekwencje np na choroby weneryczne czy "wpadka" z innym panem.
Nie sądzę, że mógłbyś jej teraz zaufać.
Współczuję. To pokazuje, że czasem za piękną fasadą kryją się niefajne rzeczy.

Jeszcze zostaje wątek "życzliwego" - jeśli filmik jest z wieczoru panieńskiego, to najprawdopodobniej któraś z dziewczyn go zrobiła. Ogólnie kiepska sprawa, bo pewnie dziewczyny wiedzą, że twoją żonę kręcą czarni - stąd na panieńskim taki striptizer... Może nawet specjalnie to zaplanowały... Dziwne i niesmaczne, żeby aż do takiej sytuacji dopuścić jak opisywałeś... W głowie się nie mieści. Jeszcze to nagrywać i po dwóch latach wysyłać Tobie...
Naprawdę dziwne. A kto jeszcze ten filmik oglądał w tym czasie?


Też myślę że to któraś z nich. Nie mam pojęcia czy ktoś to jeszcze oglądał. Nie pokażę nikomu tego nagrania na którym jestem upokarzany, no chyba że prawnikowi. Jestem już zmęczony , kładę się spać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

na miejscu jej meza bym ja zostawil,tymbardziej ze nie brzydzila sie do ust wsadzac i pozwalala sie tam spuszczac,to chora obrzydliwa jak jeszcze mozna ja nazwac kobieta...pozdrawiam i wspolczuje mezowi,ja bym jej nie tknal i koniecznie badania na hiw.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdradzony28

starrgates
~Zdradzony28

Nie wiem co myśleć, zaczynam odczuwać jej brak.

~Zdradzony28
Napisała mi sms-a z prośbą o spotkanie. Na razie nie odpisuje. jak już to powinna zadzwonić

Nie mieszkacie razem?
Wyprowadziłeś się?
Ona się wyprowadziła?

Kazałem się jej wynieść w przypływie gniewu. Dom należy do mnie.
Rozmawiałem z prawnikiem , telefonicznie bo akurat nie miał czasu. Spotkamy się jak będę miał wyniki badań(wykupiłem taki pakiet w prywatnej przychodni ), sam powiedział tak jak ktoś wcześniej że nagranie to argument nie do podważenia jeżeli jest dobra jakość.

Dziś zabiera swoje ostatnie rzeczy z mojego domu. Wiem że będzie to ciężka rozmowa. Z jednej strony to nagranie a z drugiej czas który razem spędziliśmy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...