Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

starrgates

Użytkownik
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  Warszawa
 1. Czyżbyś oczekiwała, że któraś z forumowiczek spróbuje za Ciebie i potem zda ci raport?
 2. No ale w czym problem? zmień target wiekowy i zacznij pobierać opłaty...
 3. Od nienawiści do miłości jest malutka, cieniutka granica. Nie potrafisz sama ocenić które z tych uczuć trzyma Ciebie przy nim. Bez terapii, każdy inny, normalny facet będzie dla Ciebie za nudny i niezdatny do zainteresowania sobą.
 4. Zacznij od doczołgania się do apteki po witaminy D3, B12 i magnez.
 5. Nie Ty pierwsza, ani też nie ostatnia, co uwierzyła, że zona "misia" nie rozumie, od lat ze sobą nie śpią... Wiesz, kochance opowiada się cuda o niedobrych żonach, o tych nierozerwalnych kredytach i biednych dzieciach, które "misiaczek" kocha nad życie i biedaczysko będzie poświęcał całe swoje życie, by tylko z tą heterą ( a w Twoim wypadku z alkoholiczką ) nie zostały, a wszystko tylko po to, by tylko rozchylić Twoje uda. Po wszystkim, tej całej jego miłości, ubierze się i powie, że na pewno rozumiesz, ze musi iść do tej hetery i ich dzieci... Wiem jedno: Jak ktoś chce, zawsze znajdzie sposób. Jak nie chce, zawsze znajdzie powód. I wiem, że zakochany facet zrobi wszystko, absolutnie wszystko, by być z kochaną kobietą. A skoro nie Wiesz o jaką radę poprosić, to spełnij moją prośbę, nie dla mnie, a dla siebie - wyłącz emocje i zacznij myśleć o sobie.
 6. Nie wspieram i nie będę się solidaryzował, bo po sprawie Piotra Jedlińskiego z Radia Nowy Świat wyraźnie widać, że oni, domagający się tolerancji są bardziej nietolerancyjni, niż ci przeciwko którym protestują. Nie poprę takiego zakłamania. Poprę, jak tęczowe flagi zaczną wywieszać na meczetach i synagogach.
 7. A czy wcześniejszy związek jest definitywne zakończony? Jeżeli tak, to po co o nim wspominać. Jak zapyta, to poprzedni był - skończyło się i tyle.
 8. 7 tyś brutto? to ile będzie na rękę? A! w tym wypadku na doopę... słabe prowo
 9. Przysłowie mówi: Żona nie ma ochoty na seks z dwóch powodów - jest chora, albo - robi to z kimś innym. Tak, że tego... na razie Ty gonisz króliczka i efekt jest jaki jest. Skoro rozmowy nie przynoszą pozytywnego efektu, odwróć sytuację - stań się króliczkiem.
 10. Jeżeli myślisz, że córka nie widzi co się dzieje w waszej rodzinie, to jesteś w dużym błędzie. Twój partner też pewnie widzi, że coś nie jest tak jak było i pewnie za niedługo sam zdecyduje się dojść do przyczyny tego stanu. Więc nie ma co czekać, trzeba podjąć trudną rozmowę o rozstaniu, albo urwać znajomość, zmienić pracę i po rozmowie z partnerem iść na terapię par, skoro tak zależy Ci na dziecku. Po Twoim odejściu, albo bez naprawy związku to i tak ona najbardziej ucierpi.
 11. 1. Masz 20 lat, a w kwietniu skończyłaś szkołę. Z treści wynika, że to liceum. Gdzieś zgubiłaś dwa lata. Co pominęłaś w swoim topiku? 2. Skoro miałaś zawsze najnowszego iPhona, markowe ciuchy i w ogóle wszystko co zapragniesz, to może postrzegana byłaś jako wywyższająca się ponad resztę i ta reszta Ciebie wykluczyła. Szpanowanie dobrą sytuacją materialną rodziców nie zawsze zjednuje sobie sympatię innych, najczęściej wzbudza zawiść i to powoduje odrzucenie. 3. Wiesz, telefony mają taką właściwość, że działają w obie strony. Sama zaproponuj cokolwiek, albo dołączenie do imprezy. 4. Bycie z kimś, to nie jest posiadanie tej osoby na własność. To nie jest tylko mówienie, ale też słuchanie. To jest też sztuka kompromisu. W zasadzie, to mam dla Ciebie jedną radę. Jak już będzie to możliwe, zapisz się na kurs tańca, wszystko jedno jakiego. Nic tak nie podnosi własnej samooceny, jak postępy osiągnięte własną pracą, a nie przyniesione w prezencie.
 12. "tego czegoś" to znaczy czego? Nic jak taniec nie wyrabia umiejętności wyrażania siebie i swoich emocji. Kurs tańca? Spróbuj,
 13. W ostatnim dwudziestoleciu medycyna poczyniła tak wielki postęp, że nie ma już praktycznie zdrowych ludzi.
 14. A jak już złapiesz i mocno ściśniesz, to trzymasz do momentu, aż nie zacznie walić otwartą ręką w matę - znaczy poddaje się... Wtedy możesz puścić... Wtedy nie będziesz już jak kłoda 🙂
×
×
 • Dodaj nową pozycję...