Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

starrgates

Użytkownik
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

1 obserwujący

Personal Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  Warszawa
 1. Jak dla mnie jest ok. Powierzchni erotycznej nigdy nie jest za dużo
 2. Ok, nie byłeś orbiterem, ale tak odebrałem Twój post. To Twoje życie, zrobisz jak uważasz. Ja,mając szacunek do siebie, urwał bym kontakt i zablokował ją. Szkoda czasu na branie udziału w rozrywkach "księzniczki".
 3. Męża rozumiem. Dzieci dla niego są ważniejsze niż uczestnictwo w protestach, których przebieg może być różny. Tobie jednak brak wyobraźni. Co zrobisz gdy koło wózka wyląduje pucha z gazem łzawiącym? o zrobisz, gdy w wózek uderzy strumień wody pod ciśnieniem? Co zrobisz, gdy tłum zacznie biec w panice? Myślisz, że wtedy Twoje dzieci będą kogokolwiek obchodziły?
 4. 1. A co w nim fajnego? Dwanaście lat starszy, to w zasadzie dziadek dla dwudziestotrzylatki. 2. No to teraz Jesteś dla niego tylko łatwą panienką do seksu i nie Masz co liczyć na inne traktowanie. 3. Powinnaś popracować nad poczuciem własnej wartości i asertywności. Co, brakuje Ci czegoś? 4. To akurat niczego nie usprawiedliwia. Sama ocenisz z biegiem czasu jak Jesteś przez niego traktowana. 5. Taka taktyka, jak widać w Twoim przypadku, okazałą się skuteczna. Wiele nie musiał się napracować nad doprowadzeniem do bliskości. 6.Nie wiadomo. A jak nie wiadomo, to znak, że chodzi o pieniądze, albo seks. Pieniądze w tym wypadku wykluczam...
 5. Problem jest prosty: Od kilku lat robisz za orbitera, który podbija ego tej dziewczynie. Ona stosuje taktykę zmiany orbity, żebyś co jakiś czas miał nadzieję na awans. Ale tego awansu nie będzie. Dla niej nie Jesteś dość dobry, by była z Tobą w związku, ale bawi ją Twoje staranie, uwaga. Tyle, że jak tylko zaczniesz robić sobie nadzieję, to natychmiast spadasz na dalszą orbitę. Bardzo trafna diagnoza. Jesteś dla niej czasoumilaczem. Ciekawe, kiedy znudzi Ciebie ta zabawa. Za niedługo, to powinieneś powiedzieć jej, że to koniec zabawy, zablokować ją na wszystkich kanałach komunikacyjnych i zacząć pracować nad poczuciem własnej wartości. Bo to u Ciebie leży poniżej podłogi. Zostaw ją bez żalu. Dość nabawiła się Tobą. Zacznij szukać kogoś dla kogo będziesz priorytetem, a nie opcją. j.w. Zabawa na całego, a ego rośnie.
 6. Naprawdę uważasz, że przez ostatnie cztery lata autorka nie poradziła sobie z problemem?
 7. Czyżbyś oczekiwała, że któraś z forumowiczek spróbuje za Ciebie i potem zda ci raport?
 8. No ale w czym problem? zmień target wiekowy i zacznij pobierać opłaty...
 9. Od nienawiści do miłości jest malutka, cieniutka granica. Nie potrafisz sama ocenić które z tych uczuć trzyma Ciebie przy nim. Bez terapii, każdy inny, normalny facet będzie dla Ciebie za nudny i niezdatny do zainteresowania sobą.
 10. Zacznij od doczołgania się do apteki po witaminy D3, B12 i magnez.
 11. Nie Ty pierwsza, ani też nie ostatnia, co uwierzyła, że zona "misia" nie rozumie, od lat ze sobą nie śpią... Wiesz, kochance opowiada się cuda o niedobrych żonach, o tych nierozerwalnych kredytach i biednych dzieciach, które "misiaczek" kocha nad życie i biedaczysko będzie poświęcał całe swoje życie, by tylko z tą heterą ( a w Twoim wypadku z alkoholiczką ) nie zostały, a wszystko tylko po to, by tylko rozchylić Twoje uda. Po wszystkim, tej całej jego miłości, ubierze się i powie, że na pewno rozumiesz, ze musi iść do tej hetery i ich dzieci... Wiem jedno: Jak ktoś chce, zawsze znajdzie sposób. Jak nie chce, zawsze znajdzie powód. I wiem, że zakochany facet zrobi wszystko, absolutnie wszystko, by być z kochaną kobietą. A skoro nie Wiesz o jaką radę poprosić, to spełnij moją prośbę, nie dla mnie, a dla siebie - wyłącz emocje i zacznij myśleć o sobie.
 12. Nie wspieram i nie będę się solidaryzował, bo po sprawie Piotra Jedlińskiego z Radia Nowy Świat wyraźnie widać, że oni, domagający się tolerancji są bardziej nietolerancyjni, niż ci przeciwko którym protestują. Nie poprę takiego zakłamania. Poprę, jak tęczowe flagi zaczną wywieszać na meczetach i synagogach.
 13. A czy wcześniejszy związek jest definitywne zakończony? Jeżeli tak, to po co o nim wspominać. Jak zapyta, to poprzedni był - skończyło się i tyle.
 14. 7 tyś brutto? to ile będzie na rękę? A! w tym wypadku na doopę... słabe prowo
×
×
 • Dodaj nową pozycję...