Skocz do zawartości
Forum

Wczesne objawy ciąży


Gość riri

Rekomendowane odpowiedzi

WItam:) Po czym poznałam ze jestem w ciąży...nie wiem jak to powiedzieć...ale nigdy w zyciu nie jadałam kotletów wieprzowych nawet mnie to w jakis sposob obrzydzało. A tu prosze na obiad w wsunęłam az dwa. Do dzis to pamietam. JAk poszlam na USG dopieo wtedy zaczeły sie mdłości po badaniu. Okropny wstret do otwierania lodowki bo wszystkie jakiekolwiek wedliny śmierdziały...oczywiscie to tylko na poczatku bo potem zaczelam jesc ze nie było końca...ok.30 kg w góre:/Wazne ze dzidzia zdrowa:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

zazdroszcze Ci ciaza to cudowny stan dla kobiety wyjatkowe dni! chciałaś dzidziusia? jak to było u Ciebie? rozmawialiscie o tym czy po prostu czekaliscie na dar od losu? Skad cuzlas i jak wiedzialas ze juz dojrzalas do tego? Bo ja mam 25 lat i chcialabym dziecko, ale sie boje wszystkiego - ze sobie nie poradze ze moze nie bede mogla znalezc pracy ze sie nie spisze jako mama :(

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że chcialam...moze to bedzie cieżko zozumiec bo urodzilam 4 lata temu ale naprawde tego maleństwa chciałam, pragnełam. Takie wymarzone i chciane to troszke i bardziej rozpieszczone ale wierze ze to wszystko wyjdzie. Mysle ze kazda Kobieta czuje ten moment macierzynstwa i potrzebe codziennego opiekowania sie maleństwem o ktorym tylko ty nat naprawde bedziesz wiedziała wszystko...Myśle ze skoro zaczynasz o tym myślec to niedługo to sie spełni i bedziesz najszczesliwszą kobieta pod słońcem i tego Ci życzę:)

Odnośnik do komentarza

chciałabym wiesz? ale sie boje... po prostu tego ze sobie nie poradze a mieszkam w innym miescie niz moja rodzina wiec jestem sama tak naprawde do tego ryzyko z praca a dzidzius ma swoje potrzeby no i co najwazniejsze - czy ja bede umiala zaopiekowac sie nim tak jak powinnam? a jak nie bede umiala go przewinac?

Odnośnik do komentarza

Uwierz mi...wiem ze moje słowa cie nie zapewnia...ale to ju bedziesz umiala tego samego dnia po porodzie....obawiasz sie czyli wiesz masz swiadomosc ze nie jestes do konca gotowa ale cos przemawia do Ciebie w strone dzieci:) Najlepiej sie nie spieszyc...a czas pokaze...jesli mieszkasz dalej od rodziny to wg mnie jeszcze lepiej...nikt sie nie wtraca robisz jak chcesz i kiedy uwazasz nikt ci nie podpowiada a sama znajdujesz chec na to zeby dowiedziec sie wiecej o wlasnym malenstwie...a praca...mysle ze nalezy do obojga partnerow...jesli jestes czasowo wykluczona on zawsze powinien Cie wesprzec:) a do pracy mozna wrocic poki macierzynski jest nikt cie nie zwolni:)

Odnośnik do komentarza

Nie są to najbardziej specyficzne dla ciąży objawy, ale skoro masz takie podejrzenie to zastanów się kiedy doszło to ryzykownego zbliżenia, czy miałaś wtedy dni płodne i jesli minęły już dwa tygodnie to zrób test ciążowy. Możesz tez zrobić badanie z krwi bHCG na hormony, wynik będzie wiarygodny już po 6 dniach od zapłodnienia. Czasem zdarza się, że pomimo zajścia w ciążę ma się okres, nawet przez kilka miesięcy. Tzn nie jest to prawdziwy okres, tylko plamienie.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

czesc riri ja jestem z tym samym problemem zaczelo mnie to psychicznie wykanczac ale postanowilam sie uspokoic i mniej o tym myslec mam coreczke 5 letnia i znia nic nie czulam poprostu zrobilam test bo mi sie spoznil okres dopiero pozniej bylam wrazliwa na zapach i moglam zjesc sloik duzy kwasnej kapusty
teraz zdecydowalam sie uspokoic jak wczesniej wpomnialam i po pierwsze zaczelam mierzyc temperature kazdego ranka zeby wogule sprawdzic czy mam owulacje a pozniej zobaczymy milego dnia

Odnośnik do komentarza

A mi pierwsze 4 testy nie wykazały ciąży, a zrobiłam je w odstępach tygodniowych, dopiero 5 test wyszedł pozytywny,poszłam na badanie krwi i okazało się, że jestem gdzieś w 5 tygodniu,a od początku podejrzewałam,że jestem w ciąży, bo miałam podwyższoną temp. tak 37,2-37,4, obfity śluz z pochwy i pepsi dla mnie stała się za słodka :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...