Skocz do zawartości
Forum

Brzydzę się kobiecej pochwy


Gość Patriken

Rekomendowane odpowiedzi

Nie brzydzę się bo czego? Często po stosunku gdy kończę swojej pięknej w ustach później się całujemy i co miałbym jej powiedzieć że się jej brzydzę bo zrobiła mi loda do końca? Poza tym wiem że partnerka uwielbia po stosunku jeszcze na koniec minetkę a że nie używamy prezerwatywto mam iść z nią na lukanie cipki bo sie brzydzę ? Jeśli ty się brzydzisz to współczuje ja jestem otwarty na moją dziewczynę i nie mamy wobec siebie sztucznych granic. Zresztą to też w pewnym stopniu podniecające tak jak moją dziewczynę podnieca i lubi gdy kończę w jej ustach !

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsza mysl po przeczytaniu pierwszego zdania ? Jesli ty jej nie zrobisz minetki to ona ci nie zrobi loda. Ja uznaje taka zasade, ze jak chlopak mi nie wylize to ja jemu tez nie. Proste. Nie bedzie tak, ze ja bede sie przed nim ponizac a on bedzie tylko na to patrzyl.
Moze sprobuj najpierw ? Potem stwierdzisz, czy ci smakuje i czy cie to kreci. Moze za pierwszym razem nie, ( chociaz mozliwe ) ale po kilku probach...

Odnośnik do komentarza

Powinieneś do tego inaczej podejść i inaczej o tym myśleć. Jest wiele wstrętów, ale myśląc o pochwie jako o ' dziurze ' nic z tego dobrego nie wyjdzie. Może powinieneś z nią porozmawiać ? Nie powinieneś od razu pchać się z główką w jej kroczę. Najpierw spróbuj przełamać w sobie to, że nie potrafisz jej dotknąć w intymne miejsce jakim jest pochwa. Uwierz, że wiele frajdy sprawi Ci satysfakcja z tego, że dzięki Tobie poczuła się spełniona właśnie w taki sposób, a robienie ' minetki ' podkręci i bardziej Ciebie ;) Młody jesteś i dorośniesz jeszcze z czasem do tego, ale nie możesz myśleć o kobiecych genitaliach jako o Bóg wie czym. Pomyśl, że również ona mogłaby mieć opory próbując zaspokoić Ciebie, ale stara się jako tako o tym nie myśleć. Przecież również oddajesz mocz i również posiadasz śluz, jakiś zapach i smak - a jednak nie jest to dla niej problemem. Twój problem tkwi w Twojej głowie, a żeby się go pozbyć musisz inaczej zacząć myśleć. Jeżeli Ci się to nie uda - nie martw się i głowa do góry. Na tym świecie są mężczyźni, którzy po prostu nie lubią tego robić. Zamiast zabawy jęzorem możesz spróbować zabaw paluszkiem ; ) Z drugiej strony - jeżeli masz obrzydzenie do jej miejsc intymnych i ogólnie miejsc intymnych kobiet to myślałeś o tym, że obrzydzenie również powinieneś mieć wkładając penisa do tej jak to nazwałeś ' mokrej dziury ' ?
Pozdrawiam, czamelka

Odnośnik do komentarza

Masz rację. Niektórym po prostu pewne rzeczy wydają się obrzydliwe i nic na to nie poradzą - znam ludzi, którzy wręcz nie wyobrażają sobie, jak można uprawiać seks oralny. I chyba "kolega" się do tej grupy zalicza. A i tak wydaje mi się, że to kobiety częściej mają opory przed pieszczeniem faceta w ten sposób, mimo, iż same z chęcią się tego typu pieszczotom poddają.

Odnośnik do komentarza

A może to nie jest ta "mokra dziura" ? Nie chcę się czepiać wieku, ale prawda jest taka, że dojrzałemu facetowi w pełni gotowemu do seksu, doprowadzeniu partnerki do orgazmu(a wiadomo, że kobiety baardzo lubią taki jego rodzaj:)) przynosi satysfakcję i podnieca ich to mogąc patrzeć jak kobieta szczytuje. Być może nie jesteś jeszcze na to gotowy, być może to nie ta dziewczyna, która nie doprowadza Cię do obłędnego podniecenia, że jesteś dla niej zrobić bardzo wiele. No i zastanawiający jest fakt, że nie chcesz włożyć nawet palca...gdzie facetowi w trakcie seksu ręce same tam lecą:) Nie zmuszaj się i poczekaj na chwilę gdzie będziesz w 100% pewien czego chcesz a usta i palce już będą wiedziały co robić:)

Odnośnik do komentarza

Różnie z tym bywa. Kobiety, które niechętnie oferują mężczyznom seks oralny, same też nie są do końca przekonane w temacie fundowania im tego rodzaju miłości. Martwią się o wygląd sromu, o zapach, tam na dole, itd.

Mnie akurat kobieca cipka naprawdę fascynuje, lubię na nią patrzeć i ją lizać, do tego stopnia, że zdarzyło mi się parę razy mieć czkawkę od kobiecych soków.

No, ale niewątpliwie są takie damy, które za nic w świecie nie wezmą do ust członka swojego TŻ - generalnie są to osoby, które po prostu nie przepadają za seksem jako takim. Są więc i faceci, którzy brzydzą się minetką. Jedni i drudzy robią bardzo duży błąd.

Odnośnik do komentarza

No, ale niewątpliwie są takie damy, które za nic w świecie nie wezmą do ust członka swojego TŻ - generalnie są to osoby, które po prostu nie przepadają za seksem jako takim a niby skąd taka opinia? To jak się nie lubi seksu oralnego to znaczy że nie lubi się w ogóle seksu?

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...