Skocz do zawartości
Forum

Brzydzę się kobiecej pochwy


Gość Patriken

Rekomendowane odpowiedzi

elo
jestem patryk mam 17 lat, ostatnio uprawialiśmy z laską petting w ogole bylo swietnie ona mi zrobila ustami itd a potem chciala zebym ja jej zrobil i tu problem brzydze sie po prostu, nie wiem po prostu jakos brzydze sie zapachu smaku, wydzieliny nie wiem jak sie przekonac, ona nalega ale ja sie po prostu brzydze nawet włozyc tam palca, nie wiem czemu dziwnie pachnie i tyle. nie to ze smierdzi ale w ogole jest mokra i to mnie zniecheca jakies pomysly??

Odnośnik do komentarza

elo :D
no tak kobieca pochwa to czarna dziura jak włożysz tam palca to na końcu są szczęki, które się zaciskają i go odgryzają :D
chłopie... nie chodziłeś na lekcje biologi?? nie wiesz że im bardziej wilgotna tym bardziej się spisałeś, bo to wskaźnik podnicenia? skorod ziewcyzna robi to dobrze i sie nie brzydzi to Ty chyba etz nie musisz zwlaszcza ze mezczyzna tez ma swoj zapach i smak

Odnośnik do komentarza

no dobra ale ktos moze byc chory a moze o tym nie wiedziec w koncu zdrowie jest wazniejsze, ja kiedys jeszcze zanim sie pobralismy powiedzialam mu ze jesli chce uprawiac seks bez prezerwatywy to chcialabym aby zrobil badania u urologa bo mam czeste stanty zapalne i anwet najdrobniejsza infekcja mnie przeraża. zdziwil sie ale zrobil badania okazalo sie ze wszystko ok ale potem mi z miesiac wypominal ze musial pokazac to i owo lekarzowi, ale mam pewnosc i bardzo doceniam ze zrobil to dla mnie :) wynagradzam mu to :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...