Skocz do zawartości
Forum

Dziwne uczucie postrzegania świata


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło si kiedy pewnego razu grałem na orliku i nagle bez żadnej przyczyny naszło mnie bardzo dziwne uczucie.Ciężko jest je opisać,czułem się, wtedy tak jakbym nie widział gdzie jestem jednocześnie wiedząc,towarzyszyło temu lekkie oszołomienie i ogólnie bardzo dziwne postrzeganie świata.Następnego dnia naszło mnie nagle w szkole podobne uczucie, do tego nagle bardzo wysoki puls (140+).Podobne uczcie miało miejsce może jeszcze z dwa, trzy razy (również z wysokim pulsem).Od tamtego momentu wydaje mi sie jakby caly czas inaczej postrzegał swiat,rozkojarzenie i ciągłe myśli.Dodam,że gdy nachodzi mnie to dziwne uczucie mam wrażenie jakbym zaraz miał omdleć i przez reszte dnia czuje sie dziwnie i występuje to uczucie jakbym nie widział gdzie jestem.Sięgając pamięcią miałem juz kiedy podobne uczucie, pierwszy razy podajrze gdy miałem około 11 lat (teraz mam 17), jednak trwało to dosłownie minutkę i wydaje mi sie, ze poprostu o tym zapominałem.Byłem u neurologa zlecił badanie EEG,które jest w normie.Co mi może być?

Odnośnik do komentarza

To wygląda na derealizacje, ktora faktycznie może byc częścią nerwicy lekowej , czy depresji, albo występować odzielnie, jako reakcja na np strsujace sytuacje .
Jesli odczuwasz dyskomfort, to zgłoś sie z rodzicami do psychiatry.

Odnośnik do komentarza

Badaniem eeg można co najwyżej wykryć padaczkę. Potrzebujesz dalszej diagnostyki . Nie daj sie zbyć i domagaj sie kolejnych badań .
Szczegółowo opisz swoje dolegliwości i nie zapomnij o żadnym objawie.
Wszystkiego może byc wazne.

Odnośnik do komentarza

Mdłości i ból za lewym uchem to dodatkowa podstawa do skierowania Ciebie na inne badania. Pamiętaj, że lekarz to nie Bóg i może się mylić. Sam powinieneś się domyślać, że samo EEG to za mało. Najlepsza w tej sytuacji wydaje mi się tomografia komputerowa. Walcz o swoje, masz do tego prawo!

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...