Skocz do zawartości
Forum

czy warto zwrócić facetowi uwagę ,że jemu nie staje jak należy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Psychoaktyw

Mówisz prawdziwy ogień ? Może chcesz lub masz potrzebę seksu z odrobiną przemocy takie chwilowe zwolnienie wodzy . ???
Może on szuka matki Polki a ty seksualnie ok ale tworzysz tym zachowaniem u niego lekki lęk czy blokadę. Chodzi o wizerunek kobiety jaki ma ukształtowany. Zwolnij poobserwój jak to jest tak delikatnie spatanicznie , może to to. Wiesz że dla mężczyzn są dwa rodzaje kobiet.
Żony i kochanki. Zastanów się którą ty chcesz być i zapytaj jego jak widzi waszą przyszłość. Dobra to tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Napisała autorka cytuję " Fakt potrafi mnie zaspokoić ale ja po przerwie liczyłam na ogień" .

onkaY , o twój wiek nie spytam ponieważ to nie ładnie ale zapytam o twój staż w kontakcie z mężczyznami. Ilu mężów ? Jak długo w związku ?

Nie wiem czy jest sens wchodzić w dyskusję z tobą, ponieważ jak cytujesz miłość i coś tam jeszcze to sorry ale bajki wolę z córką poczytać.

Odnośnik do komentarza
Gość psychoaktyw

onkaY, już cię polubiłem. Szacunek za jednego męża a i ja nie odstaje też jedna żona. Dzielenie polega na te solidne , mądre jak ty z którymi człowiek chce się zestarzeć no i rewers czysty sport z nutka ryzyka ale oczywiście przed ślubem ponieważ po to brak szacunku dla drugiej polowki i przestępstwo moralne jeśli była przysiega. Jeśli nie było to tylko brak szacunku. Możesz nie zrozumieć prawdziwej przyczyny łączenia w pary i zakładania rodziny oraz zdrad i dzielenie kobiet. U kobiet wygląda to na zarobiony i mniej zarobiony i ok. Widzisz wpisują tu się silnie zakodowane mechanizmy ewolucyjne z lekiem i świadomością na czele.
A w kwesti kochasia autorki może zachodzić kompleks Edypa, może wiele wiele innych tematów i problemów jedno jest pewne lek go blokuje a co poglebia ten lek to nawet jak ktoś tu napisal nawet palec boży może nie wiedzieć.
Takie sprawy wymagają konfrontacji obu partnerów.
Bądz pozdrowiona o Pani

Odnośnik do komentarza

~Psychoaktyw
Mówisz prawdziwy ogień ? Może chcesz lub masz potrzebę seksu z odrobiną przemocy takie chwilowe zwolnienie wodzy . ???
Może on szuka matki Polki a ty seksualnie ok ale tworzysz tym zachowaniem u niego lekki lęk czy blokadę.

No ogień to jak już ktoś napisał : sex z penetracja zakończony orgazmem o który ciężko jeżeli partnerowi nie do końca stoi. On też różne rzeczy lubi więc świętoszkiem nie jest , że tylko pozycja misjonarksa i tyle . Jak pisałam umie zaspokoić z tym ,że nie ma wzwodu a co za tym idzie penetracji . Właśnie to mnie martwi ...
Lubię go bardzo , rozmawiać wieczorami przez telefon itd ponieważ czuje ,że nas wiele łączy . Lubię jego obecność i spotkania ,ale seksu też potrzebuje jak każdy zdrowy człowiek :(((
Czy na tym etapie powiedziec mu " cześć "?? Czy jeżeli dwa razy nie stanął na wysokości zadania to można zaloCh że już nie stanie ??

Odnośnik do komentarza
Gość psychoaktyw

Bardzo boi się penetracji ? może złożył jakieś śluby czystości i może tylko oralnie. A jak robicie to oralnie to łodyga dryga tak jak powinna ? Dla mnie to fajny temat i tak powiem uczciwie nie wierze w taki problem no może u małżeństwa z 50 letnim stażem ale ok jeśli chcesz to ciągnąć to ok.

No to zapytam wprost ! Czy robiłaś mu ustami i był twardy czy nie ! Robiłaś mu ręką to był twardy ! proponowałaś anal !

Już sam mam wzwód od pisania a co dopiero jak bym łono gotowe mokre zobaczył ? Rozumiesz teraz

Odnośnik do komentarza

~psychoaktyw

No to zapytam wprost ! Czy robiłaś mu ustami i był twardy czy nie ! Robiłaś mu ręką to był twardy ! proponowałaś anal !

tak robiłam mu ustami ( jak i on mi ) i twardniał,ale jakby nie do końca..pozostawał w sumie po części miękki,tak ,że nie było opcji go włożyć. Jak robiłam mu dobrze ręką także twardniał,ale no .....nie do końća... Może i dałoby radę z penetracją z tym ,że nie wiem.. Mam takie doświadczenie że jak jest wzwód robi się twardy i po prostu wchodzi mężczyzna.
Coś tu jest nie tak...:(

Odnośnik do komentarza

~onkaY

Ty się angażujesz, nie bierzesz pod uwage opcji "tylko" przyjaźni, a raczej celujesz w związek.
.

To znaczy ja mogę się z nim tylko przyjaźnić ,ale jak to by wyglądało ? " Pary razy Ci nie stanął więc się kolegujemy " ? To chyba nie o to chodzi . Miewałam lepszych gorszych partnerow ,ale jednak każdy z nich miał wzwód a to już dobra droga do tego aby się dotrzeć ...w tym wuapdkh to nie wiem ...musiałby zażywać lekarstwa żeby w ogóle tego spróbować .

Odnośnik do komentarza
Gość psychoaktyw

To jest na psychotykach, jest gejem i na sile probuje to zmienić. Robił cos z fujarką operacje zwiększenia zmniejszenia , jest dyfunkcyjny seksualnie a to co bierze jest za słabe.

Dlaczego mając 31lat jesteś sama.
Piszesz prace magisterska czy prowadzisz badania ?

Odnośnik do komentarza
Gość noctilucenti

Nie czytałam całej dyskusji,

moim zdaniem: żyjemy w liberalnych czasach i kobiety są dość otwarte, do "konsumpcji" zabraliście się dość szybko i to są okoliczności, które potrafią niektórych mężczyzn spłoszyć. Bo Ty jesteś otwarta i postępowa-> o rany, co jak ja się nie sprawdzę, ona taka pewna siebie i doświadczona, ale by była lipa.
Na tym to się może zasadzać. W tej sytuacji mogłabyś spróbować: nie pytać, nie naciskać, a nawet odłożyć temat, w ostateczności zagrać krygującą się panienkę;)), tak żeby facet poczuł się Facetem przez duże F. Przejął inicjatywę.
A w razie niepowodzeń - nie zauważaj, zachowaj pogodę ducha, niech on tu się poczuje facetem :)

Odnośnik do komentarza

~psychoaktyw

Dlaczego mając 31lat jesteś sama.
Piszesz prace magisterska czy prowadzisz badania ?

Po prostu nie ułożyło mi się w życiu. Jestem sama od stycznia czyli prawie rok ..z 2-3 miesięczna przerwą ,ale neisetty nie wyszło...Tym razem mam impotenta i chyba znowu nie wyjdzie.

Wszystko jest możliwe, możliwe że bierze silne leki -nie tak dawno zmarł mu jeden z rodziców. Może być kryptogejem chociaż ma za sobą 5 letni związek. MOŻE bo powiedzieć można przecież wszystko.

Odnośnik do komentarza

~noctilucenti
Nie czytałam całej dyskusji,

moim zdaniem: żyjemy w liberalnych czasach i kobiety są dość otwarte, do "konsumpcji" zabraliście się dość szybko i to są okoliczności, które potrafią niektórych mężczyzn spłoszyć. Bo Ty jesteś otwarta i postępowa-> o rany, co jak ja się nie sprawdzę, ona taka pewna siebie i doświadczona, ale by była lipa.
Na tym to się może zasadzać. W tej sytuacji mogłabyś spróbować: nie pytać, nie naciskać, a nawet odłożyć temat, w ostateczności zagrać krygującą się panienkę;)), tak żeby facet poczuł się Facetem przez duże F. Przejął inicjatywę.
A w razie niepowodzeń - nie zauważaj, zachowaj pogodę ducha, niech on tu się poczuje facetem :)

To nie jest tak . Sex inicjuje on właśnie , tylko jak ja już jestem gotowa to o nie może. Zastanawiam się własnie po co inicjuje skoro wie ,że nie może (?) Nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Gość noctilucenti

Anulka987

Sex inicjuje on właśnie , tylko jak ja już jestem gotowa to on nie może. Zastanawiam się własnie po co inicjuje skoro wie ,że nie może (?) Nie rozumiem tego.

W takim razie pewnie jest tak, że zabiera się do tego z najlepszymi chęciami, ale gdy przychodzi co do czego, pojawia się jakaś hamująca myśl albo emocja - i koniec..

W takim wypadku albo się z tobą oswoi (i to by musiało raczej szybko nastąpić) albo seksuolog.

Odnośnik do komentarza
Gość noctilucenti

Anulka987
Wszystko już jest w jak najlepszym porządku . Chyba faktycznie musiał się ze mną oswoić ...

To wygląda na to, że jednak kwestia oswojenia. Dalej powinno być dobrze. To tylko się cieszyć i patrzeć, w jaką stronę potoczy się wasza znajomość. :)

Odnośnik do komentarza

oczywiście, ze tak! bo to WASZA sprawa i to WASZA satysfakcja z seksu! jak się boisz z nim rozmawiać na taki temat, to kup jakiś maxon w aptece i mu delikatnie zasugeruj, ze moze coś łyknie i zrobicie sobie taki maratonik seksowy, może zobaczy roznice przed i po i sam się domyśli.. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...