Skocz do zawartości
Forum

Łóżkowy trójkąt na urodziny męża


Gość Poison

Rekomendowane odpowiedzi

swing party to jest pomysł. Tylko czy na tym swingowym przyjęciu samemu się wybiera osoby, z którymi się.. no wiecie czy to jakos si e losuje i nie wiadomo na kogo się trafi? A co jak sie trafi na kogoś, kto się nie podoba i z kim się nie chce?

Odnośnik do komentarza

A mnie ostatnio mąż zrobil taką niespodziankę. Kiedyś dawno temu powiedziałam że marzy mi się seks z dwoma facetami, że ja ich obydwu będe zabawiać. On był trochę zdziwiony, ale tylko poręcił głową i nic nie powiedział. Zapomniałam o tym na długie lata. Aż ostatnio do dzwoni mój mąż do mnie i mówi żeby przyjechała do domu. Przyjechałam, mąż zawiazał mi oczy i zaprwadził do sypialni. Kazał mi sie rozebrać i spełnił moją fantazję razem z naszym przyjacielem. Nie uważam aby to było coś co zepsuło nasz związek. Było mi cudownie a i jemu podobało się to strasznie. Nie zdradzamy się i kochmy się chyba jeszcze bardziej niż przed tym.

Odnośnik do komentarza

To był Wasz przyjaciel? I w żaden sposób nie wpłynęlo to na Wasze relacje? Potraficie spotykać się w sytuacjach towarzyskich bez wracania do tego? To bardzo dziwne... a ten przyjaciel i Twój mąż to też się zabawiali? Może to jest "szczególny" przyjaciel Twojego męża. Inaczej trudno mi sobie wybrazić dlaczego to zrobił.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli pytacie się czy mój mąż to gej - to odpowiedź brzmi nie. Mój mąż jest 100% heteroseksualny. Na pytanie czy potem mogliśmy się spotykać powiem tak - ów przyjaciel przyjechał do Polski na tydzień, więc teraz się nie widujemy, ale nie sądzę bym miała z tym jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza

Kaska35 -Jestescie zludnie szczesliwi ,bo godzicie sie na swoje dewiacje seksualne ktore sa zboczeniem ,jednak mozesz mi wierzyc ,ze Twoje dewiacje wcale nie sa inne od innych ,jedyne co mozesz to wmawiac sobie ,ze sa ,podczas gdy Ty z partnerem macie wspolnych partnerow ,to samo odnosi sie do ludzi ktorzy sa z kims a nagle sa z kims innym ,ta sama dewiacja ,seks i tylko seks ,zaspakajanie rzadzy zwierzecia ktorej nie potraficie z powodu slabej psychiki ograniczyc lub uswiadomic sobie ,jaka krzywde sobie robicie ,co gorsza swoim dzieciom ,mozesz sobie poczytac do czego prowadzi w innym temacie o dewiacji jednego pana swinga.
i Jesli mowisz o zyciu ,miej na uwadze ze mowisz tu seksie ,wasze zycie seksualne jest takie jakie sobie wymarzyliscie ,a wiesz czym jest seks? seks jest tym ,czym wlasnie kieruja sie INNI ludzie ,ale nie rozrozniasz innosci od innosci ,uwazasz sie za wyjatkowa czyniac to ,co potrafi kazdy debil na swiecie ,a nawet slabo rozwiniete zwierze ? gratuluje innosci i jakze cudownej wyjatkowosci,blyskasz jak gwiazda.
Szczerze gdybym chcial ,znalazlbym szybko podobna Tobie ,przebzykalbym pare razy i zaproponowal to samo ,tyle ze ja mam w sobie wartosc ,ktorej nie rozumiesz ,z racji Twojej nadwyjatkowej wyjatkowosci.
I nic dziwnego ze jestescie caly czas razem ,jesli spelniacie sie seksualnie ,bo na tym polega rola stada w dzunglii ,rola czlowieka wyjatkowego takiego jak Ty ogranicza sie jedynie do podciecia wlosia ,tyle ze pewnie tak jak i zwierzeta lizecie sobie odbyt ,szczoszki mile widziane ,szczerze patrze na to z obrzydzeniem i nie trudno mi sie dziwic ,przeciez jestem inny ,wyjatkowy.
Rozumiem seks z Milosci do partnera ,poczucie wiezi emocjonalnej ,ale oddawanie meza czy zony to juz nie jest rola czlowieka myslacego ,bo czlowiek myslacy mysli ,a zwierze kieruje sie rzadza ciala ,jestes az tak slaba zeby z tego zrezygnowac? uwazasz ze cokolwiek co jest Twoim uzaleznieniem nie wplywa na Twoja psychike? nie wplywa ,ale zastanow sie czym jest czlowiek zniewolony czyms ,a kim jest czlowiek wolny ,uwazasz ze czlowiek wolny od uzaleznien jest inny czy taki sam jak inni? bo ja uwazam ze czlowiek uzalezniony od dewiacyjnego seksu jest zbyt naturalny zeby nazywac go czlowiekiem ,to zwykly pomiot ktorego moglbym miec miliony ,tyle ze jak mowilem ,brzydze sie taka innoscia.
Ze swoim urokiem osobistym moglbym miec wiekszosc kobiet ,wiekszosc tez zgodzilaby sie na dzielenie sie mna z "innymi" "ludzmi".
To jest wlasnie Twoje myslenie.
Ja odpadam ,kto jest inny? ja czy Twoje dewiacje ktorymi moglbym zmanipulowac wiekszosc kobiet? szczegolnie tych mlodych ,niedoswiadczonych ,wmawiajac ze seks jest naturalny i mozna byloby sie podzielic z innymi ludzmi ,pozniej kobiety te podupadly by szybko ,uswiadamiajac sobie z jakim zboczeniem chcialbym ich zwiazac i odbiloby to trwaly efekt na ich psychice.
Nie uwazam sie za czlowieka inteligentnego ,wlasnie dlatego moglbym dzialac instynktem zwierzecia ,ktory wcale nie musi myslec.
I jeszcze raz powtorze ,dzielenie sie z partnerem ,czy wyuzdany seks z jednym ,to jedno i to samo ,laczy ich tylko rzadza zaspokojenia ciala a nie ducha ,co jest instynktem zwierzecym a nie ludzkim ,bo po to mamy mozg zeby myslec ,a nie zeby sie domysliwac ,ze mamy udane zycie seksualne i jestesmy szczesliwi ,tak jak w Twoim jakze wyjatkowym "wypadku".
pewnie tego nie przeczytasz do konca ,bo jestes taka sama jak inni ,ale coz ,taka rola czlowieka "myslacego" ktora ogranicza sie do czynu najwiekszego debila czy tez zwierzecia ktore ma mozg mniejszy od mrowki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...