Skocz do zawartości
Forum

Modelki XL


karolinexxx

Rekomendowane odpowiedzi

Było o 4 letnich modelkach, więc teraz pora na modelki XL. Rozmiary 42-46 i w Polsce otworzono właśnie pierwszą agencję modelek XL. Co sądzicie na ten temat? Moim zdaniem, to takie troche skrajnosci, albow ychudozna koscista kobieta, albo kobitka rozmiar 46, która ma udzisko ja dwa moje. Nie powiem, że nie są ładne, bo są, ale czy takie ciało się podoba?
FOTKA MODELKI

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Każda kobieta o ile jest zadbana może pięknie wyglądać, bo to nie ma znaczenia jaki jest rozmiar. Kobiety z większym ciałkiem moga miec problem z cellulitem i pewnie na takich zdjęciach photoshop rządzi. Jak jako modelki sa pokazywane większe kobiety to przynajmniej może dziewczyny, które nie noszą rozmiaru 34 spadną kompleksy. Poza tym w USA większośc ludzi ma otyłośc. Co im tam przyjdzie z reklamowania chudego ciała i ubran na chude ciała, jak największy rynek to właśnie osoby noszące rozmiary XXL.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

dokładnie... u mnie jest na odwrót jak dobre w biodrach to są za długie i muszę do krawcowej je odnieść. Ja mam jeszcze problem z bluzkami. Bo jak się nosi rozmiar 40 na górze to żadna bluzka koszulowa nie chce się dopiąć tylko rozjeżdża się na biuście.

Odnośnik do komentarza

Muszka Ja wszystko rozumiem ... szkoła rodzice i szał w trampkach, ale nosząc rozmiar 42 wcale nie musisz mieć nadwagi. Nie wszystkie kobiety noszą rozmiar 32/36. Co ma zrobić kobieta która jest wysoka i przy jej wzroście taki rozmiar jest konieczny... Pomyśl zanim coś napiszesz.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

Pulchne kształty są ok. Nie mam nic przeciwko ani grubym kobietom ani mężczyznom. Tylko, że nadwaga lub otyłość powoduje choroby. otyłość w ogóle sama w sobie jest chorobą. Przy nadmiernej wadze organizm jest bardzo obciążony, powoduje to choroby układu krążenia, miażdżycę, więc lepiej jednak trzymac formę.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

ale nawet będąc chorym mozna probowac walczyc z otyłością poza tym nie oszukujmy sie ale wiekszosc ludzi jest otyla z własnej winy i nie rozumiem dlaczego domagaja sie akceptacji. ja rozumiem akceptacja i szacunek dla kazdego - zgadzam sie z tym, ale kiedys widzialam babke jak z 5 razy ja ktora w sklepie przymeirzala plaszcz kazdy byl za maly i tak beszczelnie powiedziala ze co to za sklep w ktorym nie ma rozmiaru, tylko ze gdyby popatrzyla w lustro to moze by sie zastanowila czy jest jakikolwiek sklep z jej rozmiarem

Odnośnik do komentarza

Ta modelka z fotki nie jest wcale taka gruba, może ma parę kilo nadwagi, ale wygląda całkiem spoko. Sama noszę rozmiar 40, w porywach 42 jeśli chodzi o spodnie, z resztą 40 zdarza mi się i na górze, bo w 38-kach często biust ,,wychodzi" poza guziki:P. Wcale się nie czuję gruba. Owszem, mam pełne kształty, ale jakoś nigdy nie miałam problemu z kupnem ubrań, a w wielu z nich prezentuję się lepiej niż niejedna dziewczyna w rozmiarze s czy xs. Ponadto często słyszę komplementy, że jestem bardzo seksowna. Nie wstydzę się swojej wagi i wiem, że nawet jakbym schudła z 10 kilo, to bym musiała nosić spodnie w tym rozmiarze, bo mam bardzo szerokie kości (nie wymyślam- to opinia lekarza). A poza tym rozmiary 42 czy nawet 44 mieszczą się w normie, więc zastanawia mnie dlaczego tak chętnie akceptujemy dolna granicę, a górnej nie? Poprzestawiało nam się w głowach, że ho ho.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...