Skocz do zawartości
Forum

Wieczór panieński


Gość zosia88

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Organizuję wieczór panieński mojej siostrze. Wpadłam na pomysł żebyśmy poleciały do Szkocji bo tam mieszka nasza trzecia siostra i tam (zdala od męża :D) zrobimy solidną imprezę. Konkretna lokalizacja nie ma żadnego znaczenia. za dobrą zabawą pojedziemy tak daleko jak będzi trzeba. Czy są tutaj jakies dziewczyny, które były na Hen Party w Szkocji i mogą polecić nam szczególnie jakieś formy rozrywki/ miejsca etc?
Odnośnik do komentarza
Gość Tertolina

Oj nie wiem czy striptiz na wieczorze panieńskim jest takim dobrym rozwiazaniem. Można zrobić przykrość drugiej osbie ale przecież nie o to chodzi....

Proponowałabym coś innego
kurs robienia sushi
kurs lepienia garnków
albo jeśli zależy Wam na czymś oryginalnym skok ze spadochronem:
http://fitniefat.pl/517369,Skoki-spadochronowe-w-tandemie-dobra-zabawa-dla-kazdego.html Skok w tandemie jest bezpieczny i będziecie coś takiego wspominali długie lata.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina Kor

Ja miałam zorganizowany wieczór panieński w Glamour we Wrocławiu, bardzo ładna, elegancka sala, dobre jedzenie i miła obsługa. moje koleżanki zadbały o wszystko, wybawiłam się, odstresowałam przed slubem i był jeden z lepszych dni.

Odnośnik do komentarza

Ja zabrałam swoją siostrę w nasze polskie Bieszczady ! :D pojechałyśmy w kilka :D Imprezka, zabawa, rowerki wodne :D wszystko na co tylko miałyśmy ochotę :D każdy chyba wiedział, że bawimy się w związku z panieńskim :D już z domu wystartowałyśmy z wystrojonym w kwiaty autem :D dzięki Bomm za wspaniale kompozycje tak apropo :D a potem to już chyba nie trzeba wiele mówić :D w każdym bądź razie siostra była zachwycona, a uśmiech na twarzy przyszłej panny młodej to bezcenna nagroda :D

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem fajną propozycją na wieczór panieński jest wyjazd z przyjaciółkami do SPA. Ja polecam Hotel Klimek ****SPA. Można nie tylko zrelaksować się, ale i skorzystać z innych atrakcji takich jak bilard, nielimitowany wstęp do Aquaparku. Bogata oferta w SPA sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Naprawdę polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość magaśka

Dokładnie przychylam się do propozycji o organizacji wyjazdowego wieczoru panieńskiego. JA swój spędziłam z najbliższymi przyjaciółkami w Trójmieście, z kolei będąc organizatorką wyjechałyśmy w góry. Wszystko oczywiście zależy od upodobań Panny Młodej. Ale śmiało mogę polecić Willę Diana, położoną w kotlinie kłodzkiej, w miejscowości Stronie Śląskie. http://diananoclegi.pl/wieczor-panienski-kawalerski-w-gorach Przepiękny pensjonat z  ogromnym terenem rekreacyjnym. Można posiedzieć przy ognisku czy grillu do późnych godzin, nikomu nie przeszkadzając. Leżaki, strumyk, altanki – sielska atmosfera. Do tego doskonała lokalizacja, blisko szlaków górskich i zalewu w Starej Morawie z kąpieliskiem strzeżonym. Z Wrocławia ok. 2 godzinki drogi, także miejsce idealne! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...