Skocz do zawartości
Forum

Brak znajomych. Jak poznac nowych znajomych?


1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ponownie.
Mam 22lata.

Mam dosc bycia ciagle samej.
Znajomi ze szkoly sredniej jakos kontakty sie pourywaly niektorzy juz pozakladali rodziny. Gdzie Nie wyjde np na spacer jestem sama. Z nikim sie Nie spotykam. Mam dosc tej ciaglej samotnosci. Tylko praca i dom. Nie spotykam sie z nikim od prawie 2ch lat. W realu Nie umiem nikogo poznac.
W internecie troche osob poznaje tylko co z tg jak kontakty sie urywaja?-Z 2giej strony. Albo cie zablokuja z niewiadomo jakiego powodu i juz Nie odpiszesz.
Chcialabym kogos poznac wreszcie,umowic sie np na spacer, porozmawiac.
Czy warto szukac znajomych w internecie? Czy w realu?
(Moze przy okazji swego przyszlego chlopaka poznam?
Od 3lat jestem sama.
Interesuja Mnie mezczyzni : Do 27lat do zwiazku)
(Nie maluje sie juz, nie umiem zrobic sb wlosow na szczotce, i nie mam za duzo nowych ubran, pracuje za 1000zl)
Jestem osoba niesmiala i malomowną. Jestem młoda.
Pr o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Nie jest łatwo doradzic dobrze. Zycie niejest proste. Poznanie dobrych,wartosciowych znajomych jest trudne. Coz, nie mozesz nadal siedziec w domu. Tak nie poznasz ludzi ani nie znajdziesz chlopaka.
Chyba ze myślisz o internecie. Bardzo wiele ludzi sie tak własnie poznaje. Jest to na pewno jakis sposob. Jak bedziesz ostrozna to próbuj w ten sposob. Tylko potem musisz dac szanse spotkania z taka osoba/osobami. Odwagi do dzialania i powodzenia.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...