Skocz do zawartości
Forum

Jakie najdziwniejsze rzeczy znajdowałyście w swoich torebkach?


Gość Marzycielka

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam małą torebkę, ale już wiele razy znajdowałam różne rzeczy w torebce, między innymi dlatego że często pakuję do niej zakupy różnego rodzaju a potem o nich zapominam i znajduje po jakimś czasie. Pompka do roweru, śrubokręt i klucz to podstawowe wyposażenie w lecie bo często jeżdżę na rowerze z torebką.

Mam też inne torebki których używam okazjonalnie ale kiedyś mój mąż się zdziwił jak szukał coś w jednej z tych torebek a tam stojak na ręczniki do kuchni. Kupiłam go pare miesięcy wcześniej w jakiejś promocji i zapomniałam o tym.

Odnośnik do komentarza

pamiętam jak moja kolezanka dawno dawno temu zgubiła torebkę. Tzn nie do końca zgubiła, zostawiła ją w klubie a że była tak zaoferowana zabawą, że o niej zapomniała, zaczeła jej szukac dopiero nad ranem. O dziwo znalazła się gdzies pod którymś stolikiem i ku jej zdziwieniu w torebce był jej portfel, telefon i jeszcze czyjś telefon! Chyba inna wstawiona dziewczyna schowała komórke nie do swojej torebki. Oczywiscie telefon został zwrócony do szatni w razie jakby sie ktos upomniał :)

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

ja kiedyś pomyliłam torebki i zamast swojej wizełam cudzą która leżała tuż obok. oczywiście zwróciłam właścicielce. Torebki były identyczne więc nawet właścicielka nie zwróciła uwagi że coś jest ie tak

Odnośnik do komentarza

Chcialabym zamowić w tym miesiącu jeszcze mamie torebkę na urodziny. Zastanawiałam sie nad biżuterią ale mama ma biżuterii sporo ale zauwazyłam, ze jej torebka nie wyglada dobrze, tak wiec postanowiłam zamówić jej nową.
Zastanawiam się nad zamowieniem torebki z tej strony:
https://adam-baron.pl/

Czy ktos moze miał ich torebkę?

Jak z jakością? Dobrze się noszą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...